eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Фотогалерея
  Преса
  Партнери
  Гостьова книга
  Контакти
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

Програма:
Р. Вагнер – Увертюра до опери «Тангейзер»
Г. Венявський – Концерт №1 для скрипки з оркестром
Б. Лятошинський – Симфонія №1

ОЛЕСЬ СЕМЧУК - скрипка

ОЛЕСЬ СЕМЧУК Належить до покоління молодих яскравих виконавців, чий стиль відрізняється вдумливим і сучасним трактуванням музики. Його виконання несе високий емоційний заряд, надзвичайну енергію і масштабне мислення. Він поєднує унікальний, глибоко національний дух і характер виконання. Освіту здобув у відомих музикантів: І.Менухіна, В.Третьякова, Т.Варги, М.Ваймана, А.Лисого, Н.Чумаченка, В.Пікайзена.
Почав навчатися грі на скрипці в класі І.Пилатюка ще у п’ять років. Згодом навчався в Київській спеціальній музичній школі-інтернаті імені М.В.Лисенка (клас професора Б. Которовича, асистент Я.Рівняк).
Продовжив навчання у Національній музичній академії України імені П.І.Чайковського та аспірантурі (клас професора Б.Которовича), в Міжнародній музичній академії імені І.Менухіна в м.Гштааді (Швейцарія), консерваторії м.Сіднея (Австралія), Ліонській національній консерваторії (Франція).
Він- лауреат міжнародних конкурсів: у м. Кльостер-Шонталь (Німеччина, 1990, 1993), «Молодіжні асамблеї мистецтв» (Москва, 1991), «Концертино Прага» (Чехія, 1991), імені М.В.Лисенка (Київ, 1992), конкурсу камерної музики «Premio di Gubbio» (Італія, 1998).
Гастролював, як соліст, у Швейцарії, Росії, Австрії, Чехії, Південній Кореї, Франції, Китаї, США, Англії.
Має багато фондових записів, які часто звучать у програмах Українського радіо, а також записи на компакт-дисках.
Концертну діяльність поєднує з викладацькою роботою: у Віденській консерваторії, Музичній школі Фіксолі (Італія), він професор і завідувач кафедрою струнного відділу Міжнародної музичної академії «Зустріч із маестро» міста Імола, (президент - Володимир Ашкеназі). Викладає в музичних академіях Флоренції, Риму, Мантуї.
Він- один із засновників музичної Академії міста Мантуя..
Грає на скрипці роботи майстра Бернарделя (1855р.) і смичком “Біла Леді” роботи майстра Навеа-Вера. Ці інструменти- власність артиста.
У 2002 році Олесь Семчук удостоєний почесного звання „Заслужений артист України”.


 
Розробка сайту: LineCore