eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Фотогалерея
  Преса
  Гостьова книга
  Контакти
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

АЛЛІН ВЛАСЕНКО - диригент
АЛЛІН ВЛАСЕНКО

Народний артист України, диригент Національного театру опери і балету України імені Т.Г.Шевченка, професор Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського.

Народився в 1938 році у м. Челябінську. У 1961 році закінчив Харківську державну консерваторію, у 1966 році – аспірантуру Київської державної консерваторії імені П. І. Чайковського (відділення оперно-симфонічного диригування).

З 1966 по 1971 рік – диригент Державного академічного симфонічного оркестру України, а з 1971 року – диригент Київського театру опери і балету імені Т.Г. Шевченка, де здійснив низку постановок. У його диригентському репертуарі - понад 50 оперних і балетних вистав: балети “Лускунчик”, “Лебедине озеро”, “Спляча красуня”, “Ромео і Джульєтта”, “Попелюшка”, “Кам’яна квітка”, “Спартак”, “Сильфіда”, “Жізель”, “Лісова пісня”, “Легенда про любов”, опери “Фауст”, “Травіата”, “Севільський цирульник”, “Катерина Ізмайлова”, “Запорожець за Дунаєм”, “Іван Сусанін”, “Пікова дама” і багато інших.

З 1994 по 1998 рік диригент виступав на гастролях із концертними програмами в містах України (Одеса, Львів, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Луганськ). Диригував симфонічними оркестрами Санкт-Петербурга, Москви, Мінська, Єкатеринбурга, Кишинева.

Неодноразово виїжджав на гастролі в Японію, Німеччину, Францію, Велику Британію, Іспанію, Італію, Чехію, Словаччину, Польщу, Австрію, Болгарію, Швейцарію, Корею, на Кубу.

Має численні фондові записи на Українському радіо, записи на компакт-дисках, відеозаписи театральних вистав, здійснених японською фірмою NСК (балети „Сильфіда” і „Лісова пісня”). З 1965 року Аллін Власенко викладає в Національній музичній академії України імені П.І.Чайковського на кафедрі оперно-симфонічного диригування, має більше 30 випускників-диригентів. Серед його учнів – Володимир Сіренко, Вікторія Жадько, Наталія Пономарчук, Сергій Власов, Андрій Іваниш, Іштван Геді, Ігор Андрієвський, Сергій Голубничий, Мікіца Євтич (Сербія), Лю Сінь (Китай), Саїм Акчил (Туреччина) та ін.


Олександр Поляков - соліст
Олександр Поляков

Народився у 1988 році в місті Києві. У 2005 році закінчив з відзнакою Київську середню спеціалізовану музичну школу імені М.В.Лисенка по классу спеціального фортепіано.
З 2005 року навчався в Національній музичній академії України імені П.І.Чайковського в класі професора Б.О.Архімовича та професора Т.О.Рощиної, яку закінчив з відзнакою в 2010 році і вступив до аспірантури в клас професора Т.О.Рощиної.
У 2010 році він вступив на факультет оперно-симфонічного диригування в клас народного артиста України, професора А.Г.Власенка.

Протягом 2005-2011 років він був стипендіатом Президента України. З 2002 року - стипендіатом міжнародних благодійних фондів В.Крайнєва і В.Співакова.
Олександр Поляков - лауреат міжнародних конкурсів:
- VII Міжнародний конкурс молодих піаністів пам'яті В.Горовиця (2007, Київ), 3 премія;
-Конкурс "Стейнвей" (2008, США), 1 премія;
-VI Міжнародний конкурс піаністів Ф.Ліста у Веймар-Байройті (2009, Німеччина), 2 премія, а також одержав спеціальні премії за найкращі інтерпретації творів Ф.Ліста і Ф.Шуберта;
- IX Міжнародний конкурс піаністів Ф.Ліста (2011, Нідерланди), 3 премія.

Олександр Поляков веде велику концертну діяльність як соліст, а також виступає з відомими оркестрами Європи та Америки.
Окрім навчання і концертів він робить фортепіанні транскрипції камерних і оркестрових творів. 
Розробка сайту: LineCore