eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Фотогалерея
  Преса
  Гостьова книга
  Контакти
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

Сусанна Чахоян
Сусана Чахоян Сусанна Чахоян народилася в сім’ї музикантів. Творчий шлях розпочала в Одесі у славетній школі – десятирічці імені П.С.Столярського. В 1993 році вступила до Одеської державної консерваторії імені А.В.Нєжданової на фортепіанний факультет. Завдяки таким відомим педагогам як Л.Гінзбург, Р.Ойгензіхт, Г.Поливанова, Т.Фоміна, Л.Іванова, вона пройшла хорошу професіональну школу. По закінченні консерваторії молоду піаністку неодноразово запрошували продовжити навчання в Європі. Проте, вона приїздить до Києва, де знайомиться із неперевершеним майстром вокального мистецтва, професором Є.С.Мірошниченко. Завдяки їй вона опанувала секрети вокальної техніки і акторської майстерності. Сусанна Чахоян двічі стажувалася за кордоном: як піаністка – у Франції і як співачка - у Німеччині, де стала призером у номінації “Оперний спів”. В 1999 році Сусанна Чахоян стала солісткою Національної опери України, дебютувавши партією Мюзетти в опері “Богема” Дж. Пуччіні. На оперній сцені за короткий час вона створила низку яскравих образів, серед яких, зокрема : Лючія (“Лючія ді Ламмермур” Г.Доніцетті), Джільда (“Ріголетто” Дж.Верді), Джульєтта (“Ромео і Джульєтта” Ш.Гуно). На запрошення видатного італійського диригента Марка Боемі, який свого часу працював з уславленим Л.Паваротті, Сусанна Чахоян виконала партію Лейли в міжнародному проекті постановки опери “Шукачі перлів” Ж.Бізе. Вона – лауреат V Міжнародного конкурсу вокалістів у Будапешті (Угорщина), присвяченому опері “Ромео і Джульєтта” Ш.Гуно, Міжнародного конкурсу Бельведер у Відні (Австрія,2004), дипломант Міжнародного конкурсу вокалістів ім. Лючії Попп у Братиславі (Словаччина,1999), Міжнародного конкурсу у Більбао (Іспанія,2002),постійний гість фестивалів ім. Ф.Шаляпіна (Казань),”Зірки планети” (Ялта),”Прем’єри сезону”, ”Володимир Крайнєв запрошує” та інших. Вона постійно концертує в Україні та за її межами. З великим успіхом виступала в Німеччині, Італії. Присвятивши себе оперному мистецтву, Сусанна Чахоян має також багатий репертуар камерної і народної музики.


ТАРАС ШТОНДА - (бас)
ТАРАС ШТОНДА

Заслужений артист України (1999), Народний артист України (2008).

Народився в Києві 1 грудня 1966 року. В 1993р. закінчив Київську державну консерваторію імені П.І.Чайковського (клас педагога Г.Сухорукової). Він - лауреат міжнародних конкурсів вокалістів: Міжнародний конкурс імені Х.Гаярре (Памплона, Іспанія, 1996р., 3 премія), Міжнародний конкурс імені Ф.Віньяса (м.Барселона, Іспанія, 1997р., 2 премія), Гран-Прі Марії Каллас (м.Афіни, Греція, 1997р., 1 премія), Міжнародний конкурс імені Бюль-Бюль-Огли (м.Баку, Азербайджан, 2000р., 2 премія), Міжнародний конкурс імені Г.Свиридова (м.Курск, Росія, 2001р., 1 премія).

З 1992 року – соліст Національної опери України. На сцені цього театру виконав провідні партії: Король Філіп, Великий інквізитор, Заккарія («Дон Карлос», «Набукко» Дж. Верді), Базіліо («Севільський цирульник» Дж.Россіні), Мефістофель («Фауст» Ш.Гуно), Борис Годунов, Пімен, Досіфей («Борис Годунов», «Хованщина» М.Мусоргського), Гремін, Кочубей, Король Рене, Ебн-Хакіа («Євгеній Онєгін», «Мазепа», «Іоланта» П.Чайковського), Князь Ігор, Галицький («Князь Ігор» О.Бородіна), Алеко («Алеко» С.Рахманінова), Тарас («Тарас Бульба» М.Лисенка), Ярослав (Ярослав Мудрий» Г.Майбороди).

В 2002 році дебютував у Великому театрі Росії в партії Досіфея («Хованщина» М.Мусоргського), згодом виконував партії Руслана («Руслан і Людмила» М.Глінки), Короля Рене, Кочубея («Іоланта», «Мазепа» П.Чайковського), Бориса Годунова, Пімена, («Борис Годунов», М.Мусоргського).

Тарас Штонда виступав у Іспанії, Італії, Швейцарії, Нідерландах, Данії, Швеції, Фінляндії, Норвегії, Бельгії, Франції, Німеччині, Чехії, Сербії, Польщі, Словенії, Бразилії, Японії.

Співак часто виступає в ораторіальному і камерному жанрах: «Реквієм» Дж.Верді (Мадрид, Барселона, Сантандер 1997р.; Амстердам («Концертгебау»), Гаага, Утрехт, Роттердам 2000р., 2008р.); Дев’ята симфонія Л.Бетховена (Страсбург 1999р.; Ріо-де-Жанейро, Сан-Паулу 1999р.), Симфонія № 13 Д.Шостаковича (Великий зал Московської консерваторії 2001р., диригент — В. Федосєєв); Варшавська філармонія (2003р.); Бонн («Бетховенхаллє», 2005р.); Симфонія № 14 Д.Шостаковича (Турку, Фінляндія, 2009р.).

В репертуарі співака - камерні твори П.Чайковського, С.Рахманінова, М.Глінки, М.Мусоргського, О.Бородіна, О.Даргомижського, Г.Свиридова, Ф.Шуберта, Р.Шумана, Ж.Массне, Й.Брамса, М. Лисенка, А.Кос-Анатольського, П.Майбороди, О.Білаша та багатьох інших авторів.

Він записав компакт-диски: «Руслан і Людмила» (Великий театр, Росія); «Пентатон», (Нідерланди 2003р., диригент- А.Ведерніков); 13 і 14 симфонії Д.Шостаковича з Бетховенським оркестром (Бонн, Германия, 2005-2006рр., диригент - Р. Кофман); «Перлини романсу» з Анастасією Тітович (фортепиано, Київ, Україна, 2009р.).

Тарас Штонда володіє могутнім басом, красивого тембру. Поєднання рідкісного за красою голосу і виразних артистичних здібностей дозво-лило йому зайняти чільне місце серед провідних співаків України. 
Розробка сайту: LineCore