мапа сайту
пошук
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Фотогалерея
  Преса
  Гостьова книга
  Контакти
 
 
 
 
 

 

  ГЕННАДІЙ ДЕМ'ЯНЧУК
ГЕННАДІЙ ДЕМ'ЯНЧУК

Народився в м.Чернігові в родині музикантів. Проявивши потяг до музики у ранньому віці, перші заняття музикою зробив під керівництвом мами - викладача музичної школи по класу фортепіано. У десять років продовжив освіту в Центральній музичній школі при Московській державній консерваторії імені П.І.Чайковського (клас заслуженого вчителя Росії Т.Бобович).
У 1981 році Г. Дем'янчук продовжив освіту в Московській державній консерваторії в класі народного артиста Росії, професора Є.Малініна, а в 1986році в аспірантурі (клас народного артиста Росії, професора М.Воскресенського). Після перемоги на Міжнародному конкурсі Jeunesses Musicals (1989р., І премія, Белград), провів перше турне країнами Європи і Азії, яке стало своєрідним трампліном до активної концертної діяльності (Югославія, Італія, Бельгія, Німеччина, Чехія, Південна Корея, Японія). Гість численних фестивалів,піаніст також багато виступає і в Україні.


Крім сольних концертів плідно співпрацює з багатьма диригентами та симфонічними оркестрами України, записує CD, виступає по радіо і телебаченню. Особливою увагою слухачів користуються його лекції - концерти, в яких успішно поєднує талант оповідача і виконавця.
Він - доцент кафедри фортепіано Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського. Заслужений артист України.


ПАВЕЛ КОТЛА
ПАВЕЛ КОТЛА

Навчався на факультеті симфонічного диригування Варшавського університету ім. Фридерика Шопена у класі професора Ришарда Дудека і професора Богуслава Модея. Післядипломний курс у галузі музикознавства і практики музичного виконання закінчив в Оксфордському університеті. Свої знання Павел Котла поглиблював на курсах музики у Відні, Сієні, Інсбруку і Бресаноні у фінського професора Йорми Панули. Вже декілька років Котла мешкає у Лондоні, де працює диригентом Лондонського симфонічного оркестру. Павел Котла співпрацював з найвідомішими диригентами, серед яких: Сер Колін Девіс, Сер Саймон Реттл, Сер Невіл Маррінер, Юрій Темірканов, Ендрю Паррот.
З 1996 по 1998 рік він був артистичним директором Симфонічного оркестру в Оксфорді та у Філармонії Оксфордського університету. Протягом 1997-1998 років працював артистичним директором Гілдхоллської школи музики та театру у Лондоні, тісно співпрацюючи з оперним факультетом. З 1998 року, протягом п’яти років, асистентував маестро Берлінського філармонічного оркестру. Його артистичні інтереси, окрім опери, сучасної музики та класичного репертуару, також охоплює середньовічну музику. У 1995 році у 300-ту річницю з дня смерті Генрі Перселла Павел Котла організував і провів у Варшаві концерт Польського оркестру барокових інструментів « Arte dei Suonatori» (вперше у повному складі). Окрім Великобританії та Польщі диригував у Швеції, Німеччині, Чехії, Австрії, Росії та Бразилії, з «Orquestra Sinfonica Municipal de Sao Paulo», «Drottningholm Barockensemble», «City of Birmingham Symphony Orchestra», «Birmingham Contemporary Music Group», «King’s Chamber Orchestra» та одним із провідних оркестрів Європи «London Mozart Players». У квітні 2009 року в якості першого польського диригента свого покоління виступив з оркестром філармонії ім. Дмитра Шостаковича у Санкт- Петербурзі, нещодавно визнаним пресою одним з найкращих оркестрів світу.
У березні 2008 року Павел Котла виступив з Молодіжним оркестром Європейського Союзу (EUYO) на концерті, який відкрив церемонію святкування 50-річчя парламенту Європейського Союзу. Він став першим поляком, який керував Молодіжним оркестром Європейського Союзу поряд із такими маестро, як Леонард Бернстайн, Клаудіо Аббадо і Герберт фон Караян. 
Розробка сайту: LineCore