eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Фотогалерея
  Преса
  Гостьова книга
  Контакти
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти
Дмитро Берлінський
Дмитро Берлінський

Дмитро Берлінський народився в м.Санкт-Петербурзі в музичній сім'ї. Він почав навчатися музиці у Спеціальній музичній школі при Санкт-Петербурзької консерваторії та продовжив освіту в стінах Московської консерваторії. Своїм становленням він зобов'язаний своєму батькові - професійному скрипалеві, а також чудовим педагогам -Льву Іващенко, Борису Сергєєву, Михайлу Безверхній, Борису Гутнікова, Науму Латинському, Євгенії Чугаєвій і Віктору Третьякову.

В 16 років він став наймолодшим переможцем Міжнародного конкурсу імені Н. Паганіні в Генуї. Протягом наступних років став лауреатом міжнародних конкурсів: імені П.І. Чайковського та імені Королеви Єлизавети в Брюсселі, а також володарем Гран-прі на Міжнародному конкурсі в Монреалі. Перемоги на цих престижних музичних змаганнях дали йому можливість розпочати активну концертну діяльність.

Дмитро Берлінський виступав у кращих залах світу: Карнегі-хол і Лінкольн-центр в Нью-Йорку, Великий зал Санкт-Петербурзької філармонії, Великий зал Московської консерваторії, Санторі-хол в Токіо, Гевандхаус в Лейпцігу, Штатспільхаус в Берліні, Бетховен-халле в Бонні, Кеннеді-центр у Вашингтоні, Театро Колон в Буенос-Айресі, зал Рудольфінума у Празі, Кравіс-центр у Флориді, Палац мистецтв у Брюсселі та інших.

Після широко освітленого в американській пресі нью-йоркського дебюту в Карнегі- хол Дмитро Берлінський отримав запрошення від одного з найбільших концертних агентств Америки для постійної співпраці, а також запрошення на стажування в Джульярдську школу музики і переїхав до Нью-Йорка.

Він гастролював у понад 45 штатах Північної Америки, а також в Європі, Азії, Австралії, Південній, Центральній Америці та Канаді. Записав кілька компакт-дисків і отримав премію корпорації Sony. Брав участь у відомих міжнародних фестивалях: фестиваль Mostly Mozart у Нью-Йорку, фестиваль у Ньюпорті, фестиваль «Празька весна», Фестиваль імені П. Казальс, «Музичні тижні в Стрезі», Fiddle Fest у Нью-Йорку.

У 2001 році Дмитро Берлінський став професором одного з найбільших американських навчальних закладів - Мічиганського державного університету. Його учні стали лауреатами конкурсів імені П.І. Чайковського, імені Королеви Єлизавети в Брюсселі, імені І. Менухіна, імені Т. Варги, а також отримали запрошення у провідні оркестри світу.
У 2004 році Дмитро Берлінський створив камерний оркестр International hamber Soloists, з яким інтенсивно концертує протягом останніх років.
З 2010 року Дмитро Берлінський - художній керівник фестивалю мистецтв Саутгемптона у Нью-Йорку.
 
Розробка сайту: LineCore