eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Фотогалерея
  Преса
  Партнери
  Гостьова книга
  Контакти
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти
ВАДИМ РУДЕНКО - фортепіано, (Росія)
Вадим Руденко

Народився у 1967 році в м. Краснодарі. У чотири роки почав грати на роялі, а вже у сім років дав свій перший сольний концерт. У 1975 році його прийняли до Центральної музичної школи при Московській державній консерваторії імені П.І.Чайковського, де його вчителями були видатні педагоги Анна Артоболевська, Вадим Суханов і Дмитро Башкіров. Згодом він закінчив Московську консерваторію та аспірантуру (клас професора Сергія Доренського).

Лауреат багатьох міжнародних конкурсів піаністів: „Концертино Прага” у Чехії (1982), Конкурсу королеви Єлизавети у Бельгії (1991), імені Паломи О`ші в Іспанії (1992), імені Дж.Віотті в Італії (1993), імені П.І. Чайковського у Москві (1994).

З листопада 1998 року Вадим Руденко - соліст Московської державної академічної філармонії.

Веде активну концертну діяльність. Виступав у найкращих залах світу: „Моцартеум” в Зальцбургі, „Концертгебаум” в Амстердамі, „Гаво” в Парижі, „Санторі-Хол” у Токіо, „Аудіторіум” у Мадриді, залах Московської консерваторії і Санкт–Петербурзької філармонії, Кельнської філармонії та інших. Як соліст грав з відомими оркестрами: Великим симфонічним оркестром імені П.І. Чайковського, Державним академічним симфонічним оркестром Росії, Московським симфонічним оркестром радіо, оркестром NHK та „Токіо Симфоні” (Японія), Зальцбурзьким камерним оркестром (Австрія) та іншими. Серед диригентів, з якими співпрацював піаніст: Є.Свєтланов, В.Федосєєв, Ю.Темірканов, В.Дударова, А. Кац, В. Синайський, М.Горенштейн, О.Ведерніков, В.Сіренко.

Постійний учасник престижних музичних фестивалів: „Моцартеум” (Австрія), „Muzic Sommer Cstaad Seanenland” (Швейцарія), „Каріантійське літо” та інші. Має сольні компакт-диски. Крім концертної діяльності, проводить майстер–класи в Бельгії, Нідерландах, Франції, Бразилії, Україні, Японії.
 
Розробка сайту: LineCore