eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Фотогалерея
  Преса
  Партнери
  Гостьова книга
  Контакти
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

Понеділок, 3 грудня 2012 року

За підтримки Італійського інституту культури в Україні

ПРОГРАМА:
І відділ
Дж.РОССІНІ – Увертюра до опери «Вільгельм Телль»
К.СЕН-САНС – Концерт №2 для фортепіано з оркестром соль мінор, тв.22
I. Andante sostenuto

II. Allegro scherzando

III. Presto

IІ відділ
О.СКРЯБІН – Симфонія № 2 до мінор,тв. 29
I. Andante

II. Allegro

III. Andante

IV. Tempestoso

V. Maestoso


НІКОЛА ДЖУЛІАНІ(Італія) НІКОЛА ДЖУЛІАНІ

Музичну освіту здобув у консерваторії імені Дж.Пуччіні в м.Барі(Італія). Згодом підвищував свою кваліфікацію на багатьох курсах і майстер- класах, зокрема, брав уроки у К.Кондрашина і найкращих диригентів Мілану та Риму, а також удосконалював свою майстерність у камерному виконавстві та сольній практиці з гри на валторні.
Нікола Джуліані співпрацює з багатьма італійськими і зарубіжними оркестрами - Німеччини, Бельгії, Іспанії, Голландії, Данії, Румунії, Болгарії, Польщі, США, Венесуели, країн СНД. Міцні творчі зв’язки поєднують диригента з оркестром імені Дж.Енеску Бухарестської філармонії, симфонічним оркестром Московського радіо, симфонічним оркестром радіо і телебачення Санкт-Петербурга, симфонічним оркестром китайського радіо, симфонічним оркестром Арени ді Верона. Софійським філармонічним оркестром, Чеським філармонічним оркестром імені Яначека. Бєлградським філармонічним оркестром, Національним симфонічним оркестром України. Маестро Джуліані виступав у відомих залах Лейпцига, Мюнхена, Франкфурта, Гамбурга, Мілана. З 1992 року по 1996 рік як головний запрошений диригент працював в Одеському театрі опери і балету, де провів вистави: “Норма” В.Белліні; “Кармен” Ж.Бізе; “Травіата”, “Ріголетто”, “Аїда”, “Трубадур”, “Бал- маскарад”, “Набукко”, “Сила долі” Дж.Верді; “Богема”, “Мадам Баттерфляй”, “Тоска”, “Турандот” Дж.Пуччіні; “Сільська честь” П.Масканьї; “Севільський цирульник” Дж.Россіні. Серед відомих, масштабних полотен увагу майстра привернула робота над виконанням таких творів, як “Данте-симфонія” Ф.Ліста, “Реквієм” Дж.Верді, Дев’ята симфонія Л.Бетховена, “Карміна Бурана” К.Орфа, Друга симфонія Г.Малера. У 2008 році Н.Джуліані проводив майстер-класи для молодих диригентів університетів Колумбії та Південної Кароліни (США), а в березні цього року він там провів майстер-класи з оркестрантами, які виконали у концертах твори О. Респігі та Н. Рота.
З Національним симфонічним оркестром України і хором «Київ» він записав компакт-диск, що містить сюїту «Жар Птиця» І. Стравінського і «Псалом» А. Фінзі. Декілька концертів Н. Джуліані були трансльовані на Італійському національному телебаченні, а також Румунським і Українським національними телебаченнями.

ВОЛОДИМИР ВИННИЦЬКИЙ
ВОЛОДИМИР ВИННИЦЬКИЙ

Лауреат Міжнародного конкурсу піаністів імені Маргарити Лонг у Парижі (1983), піаніст Володимир Винницький виступає із провідними оркестрами України, Познанським симфонічним оркестром (Польща), Паризьким оркестром радіо і телебачення (Франція), Скотсдейлським симфонічним оркестром, Лівонійським симфонічним оркестром (США), Йоганнесбурзьким філармонічним оркестром (ПАР) та багатьма іншими колективами.
Він народився у Львові, навчався у Львівській середній спеціальній музичній школі, а потім - у Московській консерваторії. Після закінчення в 1983 році аспірантури Московської консерваторії викладав у Київській консерваторії.
Він грав в багатьох престижних концертних залах: Сагпеgіе Наll, Wеіll RecitаІ Наll аt Сагпеgіе Наll, Мегкіn Соnсегt Наll, Steinway Наll, Рhillips Саllегу у Вашингтоні, Великому залі Московської консерваторії та інших. Володимир Винницький - блискучий виконавець камерної музики, який грав з відомими колективами: Київський камерний ансамбль "Регрetuum Mobile", струнний квартет імені М.Леонтовича, Санкт-Петербурзький струнний квартет, струнний квартет імені Запольського (Данія).
Володимир Винницький брав участь у численних музичних фестивалях в Нью-Йорку, Каліфорнії, Чарльстоні. З 2003 року він – музичний директор фестивалю „Music and Art Center of Greene County”, на якому працював артистичним радником і постійним піаністом з 1996 року. Брав участь у програмах радіо WQXR-FM в Нью-Йорку і у телевізійних програмах телекомпаній NPR, NHK-TV(Японія).

 
Розробка сайту: LineCore