мапа сайту
пошук
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Фотогалерея
  Преса
  Гостьова книга
  Контакти
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солiсти

ОЛЕКСІЙ ГУЛЯНИЦЬКИЙ
ОЛЕКСІЙ ГУЛЯНИЦЬКИЙ

Народний артист України, заслужений діяч мистецтв України та Автономної Республіки Крим, лауреат державних премій Автономної Республіки Крим, лауреат премії iмені О.Спендiарова, кавалер орденів “Знак Пошани”, “За заслуги” ІІІ ступеня, почесний громадянин міста Ялти.
Він народився 2 березня 1933 року в м. Мінеральні Води Ставропольського краю. Виховувався у сім’ї народного художника України Г.П.Світлицького. Закінчив Київську державну консерваторію (1957р.) та аспірантуру по класу оперно-симфонічного диригування (1965р.). Стажувався в Москві у французського диригента Ігоря Маркевича (січень-травень 1963р.). Дипломант ІІ Всесоюзного конкурсу диригентів (Москва, 1966р.).
У 1957 році він був прийнятий у групу перших скрипок Державного симфонічного оркестру України (нині - Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України).
З 1965 року О. Гуляницький - другий диригент, а з 1966 року і до 2005 року – головний диригент Симфонічного оркестру Кримської державної філармонії. Олексій Гуляницький – досвідчений, серйозний, глибокий музикант, чия творчість добре відома у нашій країні і за її межами. Вся творча біографія диригента нероздільно пов’язана із Кримом. Понад 20 років очолював Кримське відділення Всеукраїнської музичної спілки. Нині він продовжує активну музичну діяльність, гастролює у мiстах України та Росiї, очолює камерний оркестр "Світ музики". Він – голова журі і член журі багатьох міжнародних конкурсів і фестивалів,які проводяться в Криму.
О.Гуляницький - професор Кримського гуманітарного університету.


ОЛЕКСІЙ ГУЛЯНИЦЬКИЙ-молодший
ОЛЕКСІЙ ГУЛЯНИЦЬКИЙ-молодший

Народився у 1973 році в Ялті, тут і почав навчатися музиці. Продовжив навчання у Музичному училищі при Московській державній консерваторії імені П.І.Чайковського. Згодом закінчив Московську консерваторію та аспірантуру в класі професорів Н.Бєшкіної і С.Кравченка. Пройшов майстер-класи відомих скрипалів Н.Латинського, Е.Грача, М.Грубе.
Олексій Гуляницький виступав із симфонічними і камерними оркестрами, а також мав сольні концерти у містах України, Росії, Німеччини, Польщі, Югославії, Швейцарії, Австрії, Фінляндії, Франції.
Він - лауреат двох Перших премій Міжнародного конкурсу імені М.Рубінштейна у Москві, заслужений артист Автономної Республіки Крим, лауреат Державної премії Автономної Республіки Крим, володар призу “Terry Pazmino”, “За діамантову інтерпретацію” (Німеччина), нагороджений дипломом і спеціальною премією Міністра культури Австрії та Почесною Грамотою Міністерства культури Російської Федерації.
Нині Олексій Гуляницький (молодший) - заступник концертмейстера Державного академічного симфонічного оркестру Росії імені Є.Свєтланова. Він - доцент Московської державної консерваторії імені П.І.Чайковського, а також викладає у Центральній музичній школі та Музичному училищі при консерваторії. 
Розробка сайту: LineCore