мапа сайту
пошук
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Фотогалерея
  Преса
  Партнери
  Гостьова книга
  Контакти
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солiсти

Середа, 19 вересня 2012 року

ПРОГРАМА:

ПЕТРО ІЛЛІЧ ЧАЙКОВСЬКИЙ

І відділ
– Увертюра–фантазія «Ромео і Джульєтта» за трагедією В.Шекспіра
– Варіації на тему рококо для віолончелі у супроводі оркестру, тв33

IІ відділ
– Симфонія №5 мі мінор, тв. 64
I. Andante
II. Andante cantabile, con alcuna licenza
III. Valse (Allegro moderato)
IV. Finale (Andante maestoso)


ВОЛОДИМИР ШЕВЕЛЬ
ВОЛОДИМИР ШЕВЕЛЬ

В 1969 році закінчив Київську середню спеціалізовану музичну школу-інтернат імені М.В.Лисенка (класи доцента Ю.А. Полянського і професора В.С. Червова). У 12 років як переможець Всеукраїнського конкурсу виступав у Кремлівському палаці в Москві. З 1969 по 1976 рік навчався у Київській державній консерваторії імені П.І.Чайковського (клас професора В.С. Червова) та Одеській державній консерваторії імені А.В.Нежданової (клас доцента А.Я.Гуменника).

В 1972 році став переможцем Республіканського конкурсу музикантів-виконавців, в 1974 році отримав І премію на Українському конкурсі імені М.В.Лисенка. В 1976 році удостоєний диплома на Всесоюзному конкурсі музикантів-виконавців

З 1976 року Володимир Шевель вів активну концертну діяльність на посаді соліста Київської філармонії, згодом – концертмейстера віолончелей симфонічного оркестру Кримської державної філармонії. У 1987 році йому присвоєно почесне звання “Заслужений артист України”. В 1991 році у складі оркестру «Солісти Москви» під керівництвом Ю.Башмета він виїхав за контрактом до Франції, де працює і нині.

Здійснив низку записів: подвійний компакт-диск – 6 сюїт Й.С. Баха для віолончелі соло, 12 сонат А. Вівальді для двох скрипок і віолончелі (із скрипалями Г.Гофман та П. Сумм), а також компакт-диск із сольним концертом в м. Ліоні (Франція).

 
Розробка сайту: LineCore