eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

ДЖОВАННІ ПУДУ -(гітара) Італія

Джованні Пуду

    Джованні Пудду - один із найцікавіших сучасних італійських гітаристів.

     На думку авторитетних музичних критиків Пудду – «зразковий виконавець сучасного репертуару, який спрямовує свою діяльність на пошук нових підходів до виконання гітарної музики».

     Його освіта ґрунтувалася за принципом поєднання і взаємодії різних музичних і мистецьких дисциплін. Він відвідував різноманітні гітарні школи: Анджело Джілардінота, Джона Уільямса, Оскара Гільїта, Мануеля Барруеко, Аліріо Діасата, ЛеоБрауера.

    Він - лауреат відомих міжнародних конкурсів. Займається активною концертною діяльністю, гастролюючи в Європі, Південній та Північній Америці, Японії, Індії , Австралії. Окрім сольних концертів, виступає у дуеті з братом Луїджі, а також у складі камерних ансамблів.

     Досліджуючи різні музичні жанри, Джованні Пудду часто представляє на своїх концертах твори з оригінальних джерел XIX ст., які рідко виконуються або раніше не виконувалися взагалі, а також зосереджує свою діяльність на поширенні сучасного гітарного репертуару. З великим захопленням музикант займається розробкою методології виконання, що набула рис справжньої нової школи гри на гітарі, до якої долучаються студенти різних країн.

 
Розробка сайту: LineCore