eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Фотогалерея
  Преса
  Партнери
  Гостьова книга
  Контакти
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солістиОЛЕНА ЛЕОНОВА - сопрано
ОЛЕНА ЛЕОНОВА

Олена Леонова закінчила Київську державну консерваторію імені П.Чайковського (клас професора, народного артиста України С.Баштана та народного артиста України К.Радченко). З 1992року солістка Хмельницької обласної філармонії.

Співачка виступає з сольними концертами, пропагуючи найкращі зразки української та зарубіжної вокальної музики. Різноманітний репертуар, натхненне виконання, завжди глибоко хвилює і зворушує слухачів. Гастролювала в Канаді,Франції,Німеччині,Нідерландах,Іспанії,Італії та Південній Кореї.
СЕРГІЙ ЛЕОНОВ - диригент
СЕРГІЙ ЛЕОНОВ

Відомий український диригент Сергій Леонов закінчив Київську державну консерваторію імені П.І.Чайковського у 1992 році (клас професора народного артиста України Вадима Гнєдаша). Відразу по закінченні навчання почав працювати диригентом камерного оркестру Хмельницької обласної філармонії , а з 2001 року - художній керівник та головний диригент симфонічного оркестру Хмельницької обласної філармонії.

Під його орудою колектив в 2010 році отримав статус "Академічний". Гастролює по Україні та за кордоном. Має фондові записи на місцевому радіо і телебаченні.

Заслуги С.Леонова у розвитку музичного мистецтва України були відзначені почесним званням заслужений діяч мистецтв України (2002р.)
 
Розробка сайту: LineCore