eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

НАТАЛІЯ ІЗМАЙЛОВА - арфа

Наталія Ізмайлова

Народилася і виросла в Ленінграді. Музичну освіту здобула в Ленінградській державній консерваторії ім. М.А.Римського-Корсакова у класі своєї матері – арфістки, заслуженої артистки Росії Лідії Олександрівни Гордзевич. Трудову діяльність розпочала у 18 років на посаді солістки-арфістки в оркестрі музично-драматичного театру Карелії в м. Петрозаводську.

У рік закінчення консерваторії за конкурсом була прийнята на роботу у Державний симфонічний оркестр України, де і донині працює із січня 1966 року. З перших років роботи Наталія Василівна веде активну творчу діяльність – багато виступає із концертами, здійснює записи у фонд Українського радіо та на платівки фірми “Мелодія”. Багато сучасних українських композиторів написали твори для арфи з присвятою Н.Ізмайловій: Г.Ляшенко – Концерт і п’єси для арфи соло, Ю.Іщенко – Квінтет з арфою, Концерт для арфи і чембало, Соната для арфи соло, В.Губа – Дует для скрипки і арфи; Є.Станкович – П’єси та ін.

Багатолітній творчий зв’язок поєднує Наталію Ізмайлову і ансамбль старовинної музики “Гармонія”. Разом із ансамблем арфістка здійснила записи, гастролювала містами Росії, України, Естонії, Литви, Латвії, Німеччини, Чехії, інших країн.

Ознакою широкої просвітницької діяльності артистки останнього часу є її сольні виступи у різноманітних концертних програмах для учнів і студентів. Також вона бере участь у численних фестивалях, як солістка, так і у складі різних ансамблів.

У 1978 році їй було присвоєно звання заслуженої артистки України, а в грудні 2008 року висока професійна майстерність та плідна творча робота Наталії Ізмайлової відзначена почесним званням народної артистки України.
ОЛЕГ ШЕРЕМЕТА - флейта
Олег Шеремета

Народився 6 лютого 1986 року у м. Львові. У 1992–2003 роках навчався гри на флейті у Львівській середній спеціальній музичній школі-інтернаті імені С.Крушельницької (викладач – О.Павленко). За час навчання перемагав у всеукраїнських та міжнародних музичних юнацьких конкурсах, брав участь у концертах та фестивалях. З 2003 по 2008 рік навчався у Національній музичній академії України ім. П. І. Чайковського в класі професора, заслуженого артиста України О. Кудряшова. Брав уроки в майстер-класах відомих флейтистів.

З 2006 року - концертмейстер групи флейт Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України. Він бере участь у міжнародних фестивалях в Україні і за кордоном, виступає як соліст.


 
Розробка сайту: LineCore