eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Фотогалерея
  Преса
  Партнери
  Гостьова книга
  Контакти
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солістиРАДЕК БАБОРАК - валторна
РАДЕК БАБОРАК

http://www.baborak.com/en/about//

Радек Баборак народився в музичній сім'ї. Він почав навчання грі на валторні у 8 років під керівництвом Карела Кшенека, згодом закінчив Празьку музичну академію у Бедржиха Тілшара. У12 років він переміг на конкурсі «Концертіно Прага», а через 3 роки став лауреатом третьої премії на Конкурсі «Празька весна». З того часу Радек Баборак неодноразово одержував премії різних музичних конкурсів як соліст, і у складі ансамблів, зокрема, в 1993 році був удостоєний другої премії Міжнародного конкурсу виконавців у Женеві (перша премія не була присуджена).

У 18 років він став солістом оркестру Чеської національної філармонії. З 1996 по 2002 рік працював в оркестрах Мюнхенської і Бамбергської філармонії. З 2002 року Радек Баборак - соліст Берлінського філармонійного оркестру.

Музикант регулярно виступає із сольними концертами, а також у супроводі таких відомих колективів, як Лондонський філармонійний оркестр, Симфонічний оркестр Баварського радіо, Мюнхенський філармонійний оркестр, Бамбергский симфонічний оркестр, Оркестр Південно-Західного радіо Німеччини, Зальцбургський Моцартеум, Оркестр Санкт-Петербурзької філармонії , Симфонічний оркестр NHK (Токіо); виступає на різних фестивалях і заходах Міжнародного товариства валторністів. Крім того, Баборак - лідер квінтету духових інструментів «Afflatus» (c1995 р). Серед диригентів, з якими працював Баборак, Сейдзі Одзава, Джеймс Лівайн, Джеймс Де Пріст (з яким Баборак записав концерт Рейнгольда Глієра) та інші.

У 2010 році він заснував колектив «Чеська Сінфонієтта». Радек Баборак став його художнім керівником і диригентом. У складі оркестру талановиті музиканти – солісти і камерні виконавці.

Серед відомих записів Баборака - концерти Розетті і твори Баха, зокрема транскрипції його творів для віоли да гамба.


 
Розробка сайту: LineCore