мапа сайту
пошук
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Твори українських композиторів
  Контакти
 
 
 
 
 

 

 Середа, 18 листопада 2015 року, початок о 19 годині

ВОЛОДИМИР КОЛОБРОДОВ
ВОЛОДИМИР АНДРІЙОВИЧ КОЛОБРОДОВ
(07.06.1948 - 18.11.2014)

    18 листопада 2015 року минає рік, як раптово пішов із життя Володимир Колобродов – музикант-віртуоз, соліст групи ударних інструментів Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України.
    Народився він 7 червня 1948 року в селі Мала Вільшанка Білоцерківського району Київської області. У 1964 році вступив до Київського державного музичного училища імені Р.М. Глієра на кафедру мідних духових і ударних інструментів, в клас професора В.П.Іванова. Одночасно був вихованцем оркестру Київського вищого інженерного радіотехнічного училища. Після третього курсу музичного училища вступив до Київської консерваторії (нині - Національна музична академія України імені П.І. Чайковського). Ще будучи студентом першого курсу консерваторії, почав працювати у Київському театрі опери і балету імені Т.Г. Шевченка. У 1969 році перейшов до Державного заслуженого ансамблю танцю УРСР (нині - Національний заслужений академічний ансамбль танцю імені П.П. Вірського). У 1982 році зарахований на роботу в Державний заслужений академічний хор імені Г. Верьовки. У цьому ж році пройшов за конкурсом у групу ударних інструментів Державного заслуженого академічного симфонічного оркестру УРСР (нині - Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України).
    Під час роботи проявив себе високопрофесійним музикантом, який віртуозно володів технікою гри на ударних інструментах, зарекомендував себе і як чудовий соліст. Водночас, з 2000 року і до останнього дня Володимир Андрійович працював помічником Генерального директора-художнього керівника Національного симфонічного оркестру України.
    У складі оркестру він постійно виїжджав на гастролі за кордон, а також періодично його запрошували до складу Великого симфонічного оркестру Росії під орудою Володимира Федосєєва для зарубіжних гастролей.
    Володимир Колобродов завжди користувався великою повагою і авторитетом серед колективу оркестру. Указом Президента України у 2008 році йому було присвоєно почесне звання «Заслужений артист України».


 
Розробка сайту: LineCore