Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Фотогалерея
  Преса
  Партнери
  Гостьова книга
  Контакти
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солiсти

XVII МІЖНАРОДНИЙ МУЗИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «МУЗИЧНІ ПРЕМ’ЄРИ СЕЗОНУ»
Анна Гаврилець “Паралелі”
Франгіз Алізаде “Посвята”
Бенджамін Бріттен Концерт для скрипки з симфонічним оркестром
Святослав Луньов “Panta Rei” для симфонічного оркестру

ДМИТРО ТКАЧЕНКО - скрипка
ДМИТРО ТКАЧЕНКО

Дмитро Ткаченко народився в м. Києві, грати на скрипці і фортепіано почав у 6 років. Після навчання в Київській середній спеціальній музичній школі ім. М.В. Лисенка продовжив навчання у Національній музичній академії України імені П.І. Чайковського в класі Богодара Которовича та Ярослави Рівняк, згодом – в аспірантурі НМАУ. Він був запрошений до Ґілдхолської музичної академії (Лондон, Велика Британія) в клас Іфри Німана, де у 2002 році зі ступенем маґістра oтримав звання Fellow й останнім часом стажувався у професорів Давіда Такено та Криштофа Смєтани.

Дмитро Ткаченко – лауреат кількох престижних міжнародних конкурсів, серед яких конкурс ім. П. Лантьє у Парижі (1995), конкурс імені Вронського у Варшаві (1997), конкурс імені Миколи Лисенка у Києві (1997) та конкурс імені К. Нільсена у м. Оденсе (Данія, 2000).

Дмитро є активним учасником музичного життя Великої Британії та України. Серед його численних виступів концерти у відомих лондонських залах – Барбікан-холі, Віґмор-холі і South Bank Centre. В Україні він виступав у всіх найпрестижніших концертних залах, зокрема, з Національним симфонічним оркестром і Симфонічним оркестром Національної філармонії. Серед його останніх виступів із Національним симфонічним оркестром – виконання Концерту для скрипки І. Стравінського і світова прем’єра Другого скрипкового концерту Євгена Станковича у вересні 2006 року, а із Симфонічним оркестром Національної філармонії він виконав Концерт А. Берґа у квітні 2006 року, Концерт В.Уолтона в березні 2007 року та інші.

Він також активно ґастролює в країнах Европи (Бельгії, Білорусі, Данії, Італії, Нідерландах, Німеччині, Польщі, Росії, Угорщині, Франції, Чехії, Швейцарії), у Японії, Китаї, США. Серед його останніх анґажементів – виступи в Люцернському фестивалі (Швейцарія), Britten Festival Kyiv, де він виконав світову прем’єру Першого скрипкового концерту Євгена Станковича «Ностальгічні марення», світова прем’єра «Концертної фантазії на теми опери «Запорожець за Дунаєм» О. Безбородька в Амстердамі в червні 2005, виступ на святкуванні 60-ліття заснування ООН у Нью-Йорку та інші.

Дмитро Ткаченко є засновником і художнім керівником Міжнародного музичного конкурсу імені Б. Бріттена у Лондоні, а також він – засновник щорічного Міжнародного музичного «Київського Фестивалю».
Володимир Сіренко
Володимир Сіренко

Дипломант Міжнародного конкурсу диригентів у Празі (1990 р.), заслужений діяч мистецтв України (1997р.), лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка (2001р.), заслужений діяч мистецтв Росії (2002р.)

Закінчив Київську державну консерваторію імені П.І.Чайковського у 1989р.(оперно-симфонічне диригування, клас професора Алліна Власенка)

З 1989р.- асистент диригента, з 1990р. диригент Державного заслуженого академічного симфонічного оркестру України.

З 1991 по 1999р.- художній керівник та головний диригент заслуженого академічного симфонічного оркестру Національної радіокомпанії України.

З 1999р.– головний диригент, а з 2000р.- художній керівник Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України.

Диригував такими відомими колективами: Лондонським Королівським симфонічним оркестром, академічним симфонічним оркестром Санкт-Петербурзької філармонії, академічним симфонічним оркестром Московської філармонії, симфонічним оркестром Братіславського радіо, Sinfonia Varsovia.

Гастролював у таких країнах: Бельгія, Болгарія, Великобританія, Італія, Іспанія, Корея, Німеччина, Нідерланди, Польща, Росія, Словаччина, США, Франція.

Диригував на всесвітньовідомих сценах: Великий зал Московської консерваторії, Великий зал Санкт-Петербурзької філармонії, Концертгебау (Амстердам, Нідерланди), Опера – Комік та театр на Єлісейських Полях ( Париж, Франція), Сеул – Артцентр (Корея), зал Королеви Єлізавети (Антверпен, Бельгія), зал Народової філармонії (Варшава, Польща), Барбікян (Лондон).

Має більше 200 записів у фондах Українського Радіо та записи на компакт-дисках серед яких: Бетховен - симфонія №9, Моцарт – Реквієм, Дворжак – симфонії №7, №9, Верді – Реквієм, Сільвестров – Реквієм та інші.

 
Розробка сайту: LineCore