eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
     
   
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
  Конкурси
 
 
 
 

 

 

П Р О Г Р А М А
99-го концертного сезону
2017 - 2018

Диригенти, солісти Програма
Зал
Фестивалі та конкурси
Ювілеї
Запрошені диригенти та солісти
Солісти–
Наталія Николаїшин (сопрано)
Сергій Магера (бас)
Диригент –
Володимир Сіренко

ВІННИЦЯ - ДЕНЬ МІСТА
м.Вінниця


Субота
09
вересня


Національна заслужена академічна капела України “Думка”
Солісти– Валерій Соколов (скрипка)
Олександр Бойко (баритон)
Диригент –
Володимир Сіренко
ДО 75-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ
ЄВГЕНА СТАНКОВИЧА
– «Симфонієта» для симфонічного оркестру
– Концерт № 3 для скрипки з оркестром
– Симфонія № 3 «Я стверджуюсь»
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка


Середа
20
вересня


Диригент –
Володимир Сіренко
XXVIІІ Міжнародний фестиваль
«КИЇВ МУЗИК ФЕСТ»

Урочисте відкриття
ДО 80-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ
ВАЛЕНТИНА СИЛЬВЕСТРОВА
– Концертіно для фортепіано з оркестром
– Концерт для скрипки з оркестром
– Симфонія № 6
Національна музична академія
Субота
30
вересня




Солісти–
Мирослава Сіренко (флета)
Соломія Сорока (скрипка)
Андрій Війтович (альт)
Олександр Пірієв (віолончель)
Диригент –
Володимир Сіренко
ДО 75-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ
ЄВГЕНА СТАНКОВИЧА
– Концерт для флейти з оркестром
– Концерт № 5 для скрипки з оркестром
– Концерт № 1 для альта з оркестром
– Концерт № 2 для віолончелі з оркестром
Національна музична академія


Вівторок
03
жовтня


Диригент –
Віктор Ямпольський (США)
XXVІІІ Міжнародний фестиваль
«КИЇВ МУЗИК ФЕСТ»

Національна музична академія
Субота
07
жовтня




Соліст–
Лю Сяою (фортепіано) Китай
Диригент –
Тао Фан (Китай)
За підтримки Посольства
Китайської Народної Республіки в Україні
Р.Вагнер – Увертюра до опери «Рієнці»
Л.Бетховен – Концерт № 2 для фортепіано з оркестром
Г.Малер – Симфонія № 1 «Титан»
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка




П’ятниця
20
жовтня
Соліст–
Максим Грінченко (скрипка)
Диригент –
Володимир Сіренко
В.А.Моцарт – Симфонія № 41
Ф.Мендельсон – Концерт для скрипки з оркестром мі мінор
Л.Бетховен - Симфонія № 3 «Героїчна»
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка




Субота
28
жовтня
Соліст–
Гідон Кремер (скрипка) Німеччина
Диригент –
Роман Кофман
В.Сильвестров – Симфонія №7
В.Кіссін – Концерт для скрипки з оркестром
С.Рахманінов – Симфонія №3
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка




Понеділок
06
листопада
Диригенти –
Володимир Сіренко
Валід Агаєв

ГАСТРОЛЬНИЙ ТУР ДО НІМЕЧЧИНИ
12-21
листопада



Міжнародний конкурс диригентів
імені СТЕФАНА ТУРЧАКА

І-ІІІ тур
Національна музична академія
27- 30
листопада




Міжнародний конкурс диригентів
імені СТЕФАНА ТУРЧАКА

Гала-концерт переможців
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка
01 грудня




Диригент –
Наталія Пономарчук
Музичний Парнас.
Концерт лауреатів премій імені В. Косенка, Л.Ревуцького, Б. Лятошинського, М. Лисенка 2017 року

Національна музична академія
Четвер
07
грудня




Диригент –
Вікторія Жадько

ГРУДНЕВІ МУЗИЧНІ ВЕЧОРИ
Житомирська обласна
філармонія
Четвер
14
грудня



Солістка–
Ірена Портенко (фортепіано) США
Диригент –
Володимир Кожухар
В.А.Моцарт – Увертюра з опери «Викрадення із Сераля»
Р.Шуман – Концерт для фортепіано з оркестром
Й.Брамс – Концерт № 2 для фортепіано з оркестром
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка




Середа
20
грудня
Диригент –
Михайло Мороз
Ніно Рота, Енніо Морріконе, Джон Уїльямс
- Музика до кінофільмів
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка




Понеділок
15
січня
Солістка–
Алія Акбергенова (фортепіано)
Диригент –
Володимир Сіренко
За підтримки Австрійського культурного форуму
Б.Бріттен – Варіації і фуга на тему Перселла
               – «Диверсії» для фортепіано з оркестром
Й.Брамс – Симфонія № 3
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка




Середа
24
січня
Диригент –
Нікола Джуліані (Італія)
Л.Бетховен – Симфонія № 6 «Пасторальна»
Б.Бріттен – «Музичні вечори» сюїта у п’яти частинах
З.Кодаї – «Танці з Галанти»
Ф.Легар – Увертюра «В країні посмішок»
                   за творами Дж.Россіні
Ж.Оффенбах – Увертюра «Паризьке життя»
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка




Субота
27
січня
Солістка–
Богдана Півненко (скрипка)
Диригент –
Володимир Сіренко
ДО 80-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ
СТЕФАНА ТУРЧАКА
П.Чайковський – Симфонія № 6 «Патетична»
Є.Станкович – Концерт №4 для скрипки з оркестром
М.Равель – «Болеро»
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка




Середа
28
лютого
Соліст–
Корі Церовшек (скрипка) Канада
Диригент –
Теодор Кучар (США)
За підтримки
Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні
та Посольства Канади в Україні
Л.Бернстайн – Увертюра «Кандід»
Е. Елгар – Концерт для скрипки з оркестром
А.Копленд – Симфонія № 3
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка




Середа
07
березня
Солісти–
Євген Левкулич (фортепіано)
Альфонсо Сольдано
(фортепіано) Італія
Павло Гінтов (фортепіано) США
Диригент –
Вікторія Жадько

С. Борткевич:
   - Концерт №1 для фортепіано з оркестром
   - Концерт №2 для фортепіано з оркестром
   - Концерт №3 для фортепіано з оркестром
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка




Вівторок
13
березня
Соліст–
Роман Лопатинський (фортепіано)
Диригент –
Тао Фан (Китай)

С.Рахманінов – Концерт № 3 для фортепіано з оркестром
Д.Шостакович – Симфонія № 5
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка




Середа
21
березня
Національна заслужена академічна капела України “Думка”
Солісти–
Валентина Матюшенко (сопрано)
Ольга Табуліна (альт)
Сергій Бортник (тенор)
Олександр Харламов ( (бас)
Анатолій Юрченко (баритон)
Диригент –
Володимир Сіренко

Й.С.БАХ – «Чакона» (обробка для симфонічного оркестру
                  Сергія Горчакова)
М. Регер – «Реквієм»
В.А. Моцарт – «Реквієм»
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка




П’ятниця
06
квітня
Солістка–
Мирослава Которович (скрипка)
Диригент –
Володимир Сіренко
С.Прокоф’єв– Три п’єси для скрипки з оркестром:
                      (аранжування А.Рахманіна)
В.Губаренко– Камерна симфонія № 2 для скрипки з оркестром
С.Прокоф’єв – Симфонія № 3
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка




Середа
18
квітня
Національна заслужена академічна капела України “Думка”
Солісти–
Іванна Пліш (сопрано)
Жан-Луї Серр (баритон) Франція
Диригент –
Фабріс Грегорутті(Франція)
За підтримки Посольства Франції та
Французького Інституту в Україні

П.Віссмер – Симфонія №3 для струнного оркестру
Г.Форе – «Реквієм»
Ф.Пуленк – Gloria для сопрано, хору і оркестру
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка




Понеділок
23
квітня
Диригент –
Володимир Сіренко
Всеукраїнський конкурс скрипалів
імені БОГОДАРА КОТОРОВИЧА

Гала-концерт переможців
Національна музична академія
Субота
28
квітня


Диригент –
Володимир Сіренко
ФЕСТИВАЛЬ
«КАРПАТСЬКИЙ ПРОСТІР»

Урочисте відкриття
м.Івано-Франківськ
П’ятниця
04
травня




Академічна хорова капела Українського радіо імені Платона Майбороди
Диригент –
Володимир Сіренко
Міжнародний фестиваль
«КИЇВСЬКІ МУЗИЧНІ ПРЕМ’ЄРИ»

І.Щербаков -«Великого бажайте…». Ораторія для читця,
                     баса, мішаного хору та симфонічного оркестру
А.Ведель – Л.Дичко - «Тебе Бога хвалим». Концерт для хору
                                 і симфонічного оркестру
Є.Станкович - «Чорнобильська мати». Для читця, сопрано,
                     баса, мішаного хору і симфонічного оркестру
Патріарший собор Воскресіння Христового
вул. Микільско-Слобідська, 5
Неділя
13
травня


Диригент –
Володимир Сіренко
Г.Берліоз - «Засудження Фауста» – драматична легенда
                     на чотири частини для симфонічного оркестру,
                     хору та солістів
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка




Середа
23
травня
Солістка–
Марія Пухлянко (фортепіано)
Диригент –
Аллін Власенко
С.Рахманінов - «Симфонічні танці»
М.Равель – Концерт для фортепіано з оркестром соль мажор
               – «Дафніс і Хлоя» Сюїта №2
                 для симфонічного оркестру
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка




Середа
30
травня
Соліст–
Роман Лопатинський (фортепіано)
Диригент –
Володимир Сіренко
Г.Гаврилець – «Знаки» для симфонічного оркестру
Б.Барток – Концерт № 3 для фортепіано з оркестром
Я. Сібеліус – Симфонія № 1
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка




Середа
06
червня
Соліст–
Олександр Слободяникмолодший
(фортепіано) США
Диригент –
Володимир Сіренко
Концерт пам’яті ОЛЕКСАНДРА СЛОБОДЯНИКА
Ф.Ліст – Симфонічна поема «Мазепа»
С.Рахманінов– Рапсодія на тему Паганіні для фортепіано
                       з оркестром
Д.Гершвін – «Рапсодія у стилі блюз»
Л.Бернстайн – Симфонічні танці з мюзиклу
                     «Вестсайдська історія»
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка


Середа
13
червня


Соліст–
Назар Пилатюк (скрипка)
Диригент –
Володимир Сіренко
Р.Вагнер - Увертюра до опери "Тангейзер"
Д.Шоcтакович – Концерт № 2 для скрипки з оркестром
Л.Бетховен – Симфонія № 5
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка




Четвер
21
червня

Міжнародна літня музична академія
Будинок звукозапису вул.Леоніда Первомайського, 5-А
1,6,7,8,
10 липня
початок
о 19.00
 
 

ЛІТНІ МУЗИЧНІ ВЕЧОРИ
Національного симфонічного
оркестру України

Маріїнський парк
14,15,21,
22 липня
початок
о 18.00
 
 

Програма 89-го концертного сезону 2007 - 2008
Програма 90-го концертного сезону 2008 - 2009
Програма 91-го концертного сезону 2009 - 2010
Програма 92-го концертного сезону 2010 - 2011
Програма 93-го концертного сезону 2011 - 2012
Програма 94-го концертного сезону 2012 - 2013
Програма 95-го концертного сезону 2013 - 2014
Програма 96-го концертного сезону 2014 - 2015
Програма 97-го концертного сезону 2015 - 2016
Програма 98-го концертного сезону 2016 - 2017

www.nsou.com.ua
тел: (044) 278-65-11, 279-81-72
nsou@i.ua
nsou@ukr.net

 
Розробка сайту: LineCore