eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
     
   
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 

 

 

П Р О Г Р А М А
101-го концертного сезону
2019 - 2020

Диригенти, солісти Програма
Зал
Фестивалі та конкурси
Ювілеї
Запрошені диригенти та солісти
Диригент –
Юрій Літун
До 70-річчя від дня заснування
Китайської Народної Республіки

Колонний зал
ім.М.В.Лисенка


Середа
11
вересня


Диригент –
Володимир Сіренко
Концерт-відкриття 30-річного ювілею
фестивалю «Червона рута»
«Симфонічний Івасюк» – пісні Володимира Івасюка
                                        в обробці Романа Мельника
м. Чернівці
Парк культури ім.Т.Шевченка Літній театр
Початок о 17.00 год
Вівторок
17 вересня



Соліст–
Андрій Александров (віолончель)
Диригент –
Юрій Літун
Відкриття сезону Вінницької обласної філармонії
М.Березовський –Cимфонія до мажор
П.Чайковський – Варіації на тему рококо для віолончелі з оркестром
А.Дворжак - Симфонія № 7
Вінницька
обласна філармонія
Початок о 18.30 год
Середа
18 вересня


Солісти–
Анн Гастінель (віолончель), Франція
Юстус Грімм (віолончель), Німеччина
Денис Северін (віолончель), Швейцарія
Петру Іуга (контрабас), Румунія
Диригент –
Володимир Сіренко
П.Чайковський – Варіації на тему рококо для віолончелі з оркестром
Е.Блох – Єврейська рапсодія «Шеломо» для віолончелі з оркестром
О.Респігі – Адажіо з варіаціями для віолончелі з оркестром
Н.Рота – Концертний дивертисмент для контрабаса з оркестром
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка




Вівторок
24
вересня
Соліст–
Марко Комонько (скрипка)
Диригент –
Володимир Сіренко
XXX Міжнародний фестиваль
«КИЇВ МУЗИК ФЕСТ»

Урочисте відкриття
І.Карабиць – Концерт для оркестру № 2
Л.Грабовський – «Credo» для струнних, мідних та ударних інструментів
                          (присвячено п’ятій річниці Революції Гідності)
М.Скорик – Концерт № 10 для скрипки і симфонічного оркестру
В.Сильвестров – Симфонія № 9
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка
Субота
28
вересня




Солісти–
Валентина Матюшенко (сопрано)
Тамара Ходакова (сопрано)
Магдалена Шостак (сопрано), Польща
Станіслав Круповіч
(комп’ютер), Польща
Марчин Рупочинський
(комп’ютер), Польща
Диригент –
Ніколя Фарін (Швейцарія)
XXX Міжнародний фестиваль
«КИЇВ МУЗИК ФЕСТ»

Урочисте закриття
А.Вендель-Л.Дичко – «Тебе, Бога, хвалим!», духовний концерт для солістів,
                                 мішаного хору і симфонічного оркестру в 5-ти частинах
Л.Дичко – Диптих на теми з опери «Золотослав» для симфонічного оркестру
             – «Настрої», три мініатюри на слова Л.Українки і М.Палажченка
                для сопрано, арфи, струнного оркестру і ударних
Є.Станкович – «Ave Maria», симфонічна поема
І.Тараненко – «Добра музика» для голосу з оркестром на вірші С.Майданської
                                                                                       (Світова прем’єра)
С.Круповіч – «Machinae Coelestes» («Небесні машини») на тексти Я.Хевеліуша
             та вжитих ним цитат із Біблії, для сопрано, хору, оркестру і комп’ютерів
                                                                                     (прем'єра в Україні)
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка
Субота
05
жовтня




Соліст–
Михайло Головін (труба)
Диригент –
Володимир Сіренко
Фестиваль музики Левка Колодуба
Відкриття
– Симфонія № 5 «Pro memoria»
– «Троїсті музики»
– Концерт для труби з оркестром № 1
– Карпатська рапсодія № 1
Будинок звукозапису вул.Леоніда Первомайського, 5-В

Вхід вільний



Субота
12
жовтня
Солісти–
Павло Качнов (фортепіано)
Альберт Мамрієв (фортепіано),
Ізраїль/Німеччина
Диригент –
Володимир Сіренко
М.Березовський –Cимфонія до мажор
С.Рахманінов – Концерт № 1 для фортепіано з оркестром
С.Прокоф’єв – Концерт № 3 для фортепіано з оркестром
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка




Неділя
27
жовтня
Диригент –
Володимир Сіренко

Концерт-спогад пам’яті Валентина Шерстюка
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка




Середа
30
жовтня
Диригент –
Володимир Сіренко
Третій Міжнародний конкурс піаністів «КИЇВ»
Урочисте закриття
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка
Неділя
03
листопада




Диригент –
Володимир Сіренко
П.Чайковський:
– Симфонія № 5
– Симфонія № 6
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка



Понеділок
11
листопада
Диригент –
Володимир Сіренко

ГАСТРОЛЬНИЙ ТУР ДО СПОЛУЧЕНИХ ШТАТІВ АМЕРИКИ
14- 25
листопада



Солісти–
Ян Каліновський (віолончель), Польща
Марек Шлезер (фортепіано), Польща
Диригент –
Павел Котла (Польща)
«Польський музичний досвід - Україна»
Войцех Кіляр – Концерт № 2 для фортепіано з оркестром
М.Вайнберг – Концерт для віолончелі з оркестром
З.Носковський – Симфонічна поема «Степ»
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка




Середа
04
грудня
Солістка–
Алія Акбергенова (фортепіано)
Диригент –
Сяо Мінг (Китай)
С.Рахманінов – Концерт № 2 для фортепіано з оркестром
П.Чайковський – Симфонія № 1 «Зимові мрії»
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка




Вівторок
10
грудня
Диригент –
Володимир Сіренко

ГАСТРОЛЬНИЙ ТУР ДО КИТАЙСЬКОЇ НАРОДНОЇ РЕСПУБЛІКИ
12 грудня 2019 -
05 січня 2020



Соліст–
Артем Полуденний (віолончель)
Диригент –
Володимир Сіренко
Б.Лятошинський – Симфонічна балада «Гражина»
Д.Шостакович – Концерт № 1 для віолончелі з оркестром
А.Дворжак - Симфонія № 7
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка




Середа
22
січня
Солістка–
Ірена Портенко (фортепіано), США
Диригент –
Володимир Сіренко
Є.Станкович – Купало Київської Русі
К.Сен-Санс – Концерт № 2 для фортепіано з оркестром
Я.Сібеліус – Симфонія № 1
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка




Середа
29
січня
Соліст–
Сергій Вакуленко (віолончель)
Диригент –
Володимир Сіренко
Ф.Ліст– Симфонічна поема «Мазепа»
П.Чайковський – Варіації на тему рококо для віолончелі з оркестром
Й.Брамс – Симфонія № 4
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка




Вівторок
04
лютого
Диригент –
Володимир Сіренко

ГАСТРОЛЬНИЙ ТУР ДО СПОЛУЧЕНИХ ШТАТІВ АМЕРИКИ
07 лютого
-
29 лютого


Соліст–
Павло Гінтов (фортепіано), США
Диригент –
Віктор Ямпольський (США)
Ф.Ліст – Концерт № 2 для фортепіано з оркестром
Г.Малер – Симфонія № 5
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка




Вівторок
17
березня
Солістка–
Марія Пухлянко (фортепіано)
Диригент –
Аллін Власенко
Д.Шостакович – Концерт № 2 для фортепіано з оркестром
П.Чайковський – Симфонія «Манфред»
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка




Вівторок
31
березня
Національна заслужена академічна капела України «Думка»
Диригент –
Володимир Сіренко
«ХАРКІВ МЮЗІК ФЕСТ - 2020»

Л.Бетховен – Симфонія № 9



Вівторок
07
квітня

Солісти–
Анна Федорова (фортепіано)
Ніколас Сантанжело Шварц
(контрабас), США
Диригент –
Володимир Сіренко
С.Рахманінов – Рапсодія на тему Паганіні для фортепіано з оркестром
Н.Рота – «Концертний дивертисмент» для контрабаса з оркестром
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка



Неділя
12
квітня
Національна заслужена академічна капела України «Думка»
Диригент –
Володимир Сіренко

Дж.Верді – «Реквієм»
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка



П’ятниця
17
квітня
Солістка–
Ксенія Дубровська (скрипка), Німеччина
Диригент –
Володимир Сіренко
К.М.Вебер – Увертюра «Оберон»
Ф.Мендельсон – Концерт для скрипки з оркестром мі мінор
Ф.Шуберт – Симфонія № 8 «Незакінчена»
Ф.Ліст – Симфонічна поема «Прелюди»
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка




П’ятниця
24
квітня
Диригент –
Володимир Сіренко
Міжнародний музичний конкурс імені Миколи Лисенка
(скрипка, ІІІ тур)
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка
6-8
травня





АНДРЕА БОЧЕЛЛІ
(ANDREA BOCELLI)
НСК Олімпійский
Початок о 20.00 год



Субота
16
травня
Соліст–
Дмитро Ткаченко (скрипка)
Диригент –
Володимир Сіренко
Міжнародний музичний фестиваль
«КИЇВСЬКА ВЕСНА»
Золтан Алмаші – «Листок несуть все далі води пінні…»
                         для симфонічного оркестру
А.Дворжак – Концерт для скрипки з оркестром
Л.Бетховен – Сифонія № 6
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка
Середа
20
травня




Соліст–
Андрій Бєлов (скрипка), Німеччина
Диригент –
Володимир Сіренко
Д.Шостакович:
– Концерт № 1 для скрипки з оркестром
– Концерт № 2 для скрипки з оркестром
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка



Середа
27
травня
Солістка–
Кінга Августин (скрипка), США
Диригент –
Філіп Грінберг (США)
К.М.Вебер – Увертюра «Вільний стрілець»
Г.Венявський – Концерт № 2 для скрипки з оркестром
Й.Брамс – Симфонія № 2
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка




Середа
03
червня
Солістка–
Конг Фан (фортепіано), США
Диригент –
Тао Фан (Китай)
Е.Гріг – Сюїта «Пер Гюнт»
М.Равель – Концерт для фортепіано з оркестром соль мажор
Я.Сібеліус - Симфонія № 2
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка




Середа
10
червня
Соліст–
Олексій Семененко (скрипка)
Диригент –
Володимир Сіренко
М.Равель – «Альборада»
Е.Лало – «Іспанська Симфонія»для скрипки з оркестром
М.Равель – «Іспанська рапсодія»
               – «Павана»
               – «Вальс»
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка




Вівторок
23
червня

Міжнародна літня музична академія
Будинок звукозапису вул.Леоніда Первомайського, 5-А
червень-
липень
початок
о 19.00
 
 

ЛІТНІ МУЗИЧНІ ВЕЧОРИ
Національного симфонічного
оркестру України

Маріїнський парк
червень-
липень
початок
о 18.00
 
 

Програма 89-го концертного сезону 2007 - 2008
Програма 90-го концертного сезону 2008 - 2009
Програма 91-го концертного сезону 2009 - 2010
Програма 92-го концертного сезону 2010 - 2011
Програма 93-го концертного сезону 2011 - 2012
Програма 94-го концертного сезону 2012 - 2013
Програма 95-го концертного сезону 2013 - 2014
Програма 96-го концертного сезону 2014 - 2015
Програма 97-го концертного сезону 2015 - 2016
Програма 98-го концертного сезону 2016 - 2017
Програма 99-го концертного сезону 2017 - 2018
Програма 100-го концертного сезону 2018 - 2019

www.nsou.com.ua
тел: (044) 278-65-11, 279-81-72
nsou@i.ua
nsou@ukr.net

 
Розробка сайту: LineCore