Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Твори українських композиторів
  Контакти
Концертні сезони 2007-2021рр.
 
 
 
 
 

 

 

П Р О Г Р А М А
103-го концертного сезону
2021 - 2022

УВАГА!!!
У зв'язку з карантином можливі зміни в програмі концертного сезону.

Диригенти, солісти Програма
Зал
Дата проведення
Соліст–
Павло Качнов (фортепіано)
Диригент –
Володимир Сіренко
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ГАСТОЛЬНИЙ ТУР
НАЦІОНАЛЬНОГО ЗАСЛУЖЕНОГО АКАДЕМІЧНОГО
СИМФОНІЧНОГО ОРКЕСТРУ УКРАЇНИ
З НАГОДИ 30-РІЧЧЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ
Сєвєродонецьк-Харків-Суми-Чернігів
28-31 серпня
Солісти–
Максим Грінченко(скрипка)
Олександр Семчук (скрипка)
Диригент –
Володимир Сіренко
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ГАСТОЛЬНИЙ ТУР
НАЦІОНАЛЬНОГО ЗАСЛУЖЕНОГО АКАДЕМІЧНОГО
СИМФОНІЧНОГО ОРКЕСТРУ УКРАЇНИ
З НАГОДИ 30-РІЧЧЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ
Вінниця-Хмельницький-Тернопіль-Чернівці- Івано–Франківськ-Ужгород-Львів-Луцьк-Рівне-Житомир
04-14 вересня
Соліст–
Олександр Семчук (скрипка)
Диригент –
Володимир Сіренко
«Українська Увертюра»
П.Чайковський – Концерт для скрипки з оркестром
А.Дворжак – Симфонія № 9 «З Нового Світу»
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка
П’ятниця
17 вересня
Диригент –
Володимир Сіренко
XXXІІ Міжнародний фестиваль
«КИЇВ МУЗИК ФЕСТ»

Урочисте відкриття
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка
Субота
25 вересня
Диригент –
Володимир Сіренко
Міжнародний конкурс піаністів «КИЇВ»
Урочисте закриття
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка
Понеділок
27 вересня
Диригент –
Наталія Пономарчук
XXXІ Міжнародний фестиваль
«КИЇВ МУЗИК ФЕСТ»

Урочисте закриття
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка
Субота
02 жовтня
Солісти–
Павло Качнов (фортепіано)
Дмитро Ткаченко (скрипка)
Диригент –
Володимир Сіренко
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ГАСТОЛЬНИЙ ТУР
НАЦІОНАЛЬНОГО ЗАСЛУЖЕНОГО АКАДЕМІЧНОГО
СИМФОНІЧНОГО ОРКЕСТРУ УКРАЇНИ
З НАГОДИ 30-РІЧЧЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ
Черкаси-Кропивницький-Кривий Ріг- Запоріжжя-Дніпро- Полтава- Маріуполь- Херсон-Миколаїв- Одеса
05-16 жовтня
Соліст–
Тарас Осадчий (фагот)
Диригент –
Володимир Сіренко
«Українська Увертюра»
K.М.Вебер – Концерт для фагота з оркестром
Й.Брамс - Симфонія № 1
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка
Середа
27 жовтня
Соліст–
Роман Лопатинський (фортепіано)
Диригент –
Володимир Сіренко
«Українська Увертюра»
С.Прокоф`єв – Концерт № 4 для фортепіано з оркестром
П.Чайковський – Симфонія № 6
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка
Четвер
04 листопада
Солісти–
Мирослава Сіренко (флейта),
Павло Бойко (кларнет)
Диригент –
Володимир Сіренко
«Українська Увертюра»
Ж.Франсе –Kонцерт для флейти і кларнета
А.Дворжак – Симфонія № 7
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка
Четвер
11 листопада
Солісти–
Олександр Погорєлов (альт) ,
Юрій Набитович (кларнет)
Диригент –
Віктор Плоскіна
К.M.Вебер – Увертюра до опери «Оберон»
М.Брух – Концерт для кларнета і альта з оркестром
А.Дворжак – Симфонія № 5
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка
Середа
22 грудня
Диригент –
Юрій Літун

ГАЛА - ОПЕРЕТА
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка
Вівторок
28 грудня
Диригент –
Володимир Сіренко
Мирослав Скорик, Іван Небесний
«РІЗДВЯНІ СИМФОНІЇ»
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка
Середа
19 січня
Соліст–
Олексій Гринюк (фортепіано)
Диригент –
Володимир Сіренко
Д.Чесноков – Симфонічна поема «Моя Україно»
Ф.Мендельсон –Симфонія № 5 («Реформаторська»)
Й. Брамс - Концерт № 1 для фортепіано з оркестром
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка
Середа
26 січня
Соліст–
Денис Северин (віолончель) Швейцарія
Диригент –
Володимир Сіренко
В. Сильвестров - Симфонія № 9
А.Дворжак – Концерт для віолончелі з оркестром
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка
Середа
02 лютого
Диригент –
Володимир Сіренко
АВТОРСЬКИЙ ВЕЧІР ОЛЕКСАНДРА САРАТСЬКОГО
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка
Середа
16 лютого
Соліст–
Олексій Семененко (скрипка)
Диригент –
Володимир Сіренко
М.Равель – «Іспанська рапсодія»
С.Прокоф`єв – Концерт № 2 для скрипки з оркестром
К.Дебюссі – П'єса для оркестру «Море»
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка
Середа
23 лютого
Солістки–
Святослава Семчук (скрипка),
Владислава Гаєнко (скрипка)
Диригент –
Джанкарло ді Лоренцо (Італія)
М.Равель – «Циганка», концертна рапсодія для скрипки з оркестром
Е.Шоссон – Поема для скрипки з оркестром
П.Сарасате – «Наварра» для двох скрипок з оркестром
Ф.Мендельсон – Симфонія №4 («Італійська»)
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка
Середа
02 березня
Хор Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва
Солісти–
Максим Грінченко (скрипка)
Катерина Полянська (віолончель)
Ірена Портенко (фортепіано) , США
Диригент –
Володимир Кожухар
Л.Бетховен – Концерт для скрипки, віолончелі і фортепіано з оркестром
Ю.Шевченко – Кантата - балет «Кобзар» для симфонічного оркестру
                       та хору на вірші Т.Шевченко
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка
Середа
16 березня
Соліст–
Андрій Бєлов (скрипка)
Диригент –
Володимир Сіренко
Д.Шостакович:
- 6 прелюдій (оркестрування Вс. Сіренка)
- Концерт № 2, № 1 для скрипки з оркестром
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка
Середа
23 березня
Солістка–
Ольга Кульчинська (сопрано)
Диригент –
В'ячеслав Чернухо-Воліч
М.Швед – Симфонічна поема «Дзвони»
Г.Берліоз - «Les Nuits d’ete» (Літні ночі)
І.Стравінський - Сюїта з балету «Петрушка»
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка
Середа
30 березня
Солістка–
Богдана Півненко (скрипка)
Диригент –
Наталія Пономарчук
Є.Станкович - Концерт № 4 для скрипки з оркестром
Б.Барток - Концерт для оркестру
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка
Середа
06 квітня
Академічна хорова капела Українського радіо імені Платона Майбороди
Диригент –
Володимир Сіренко
Валерій Польовий – «Реквієм» для змішаного хору, солістів
                                і великого симфонічного оркестру
Вікторія Польова – «Меса»
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка
П’ятниця
22 квітня
Солісти–
Анна Федорова (фортепіано)
Ніколас Сантанджело - Шварц (контрабас) США – Нідерланди
Диригент –
Володимир Сіренко
Н.Паганіні - М.Скорик – Каприси для симфонічного оркестру
С. Рахманінов – Рапсодія на тему Паганіні
Н.Рота – Концертний дивертисмент для контрабаса з оркестром
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка
Середа
11 травня
Національна заслужена академічна капела України «Думка»
Соліст–
Сергій Островський (скрипка) Ізраіль
Диригент –
Володимир Сіренко
Міжнародний музичний фестиваль «КИЇВСЬКА ВЕСНА»

А. Дворжак – Концерт для скрипки з оркестром
С.Рахманінов – Симфонічна поема «Дзвони»
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка
Середа
18 травня
Соліст–
Антоній Баришевський (фортепіано)
Диригент –
Аллін Власенко
С.Прокоф`єв – Концерт № 5 для фортепіано з оркестром
П.Чайковський – Симфонія «Манфред»
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка
Середа
25 травня
Солістка–
Владислава Лученко (скрипка)
Диригент –
Теодор Кухар
А.Дворжак – Симфонічна поема «Водяний»
Я.Сібеліус – Концерт для скрипки з оркестром
Й.Брамс – Симфонія №4
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка
Середа
15 червня
Соліст–
Дмитро Ткаченко (скрипка)
Диригент –
Володимир Сіренко
Б.Барток – Концерт № 2 для скрипки з оркестром
З.Кодай – «Танці з Галанти»
Дж.Енеску - Румунська рапсодія № 1
В.Зубицький – «Українське весілля»
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка
Середа
22 червня

www.nsou.com.ua
тел: (044) 278-65-11
nsou@i.ua
nsou@ukr.net

 
Розробка сайту: LineCore