eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

ЯЛЧІН АДИГЬОЗАЛОВ - Азербайджан
Ялчін Адигезалов

    Ялчін Адигьозалов народився в 1959 році в Баку. Займатися музикою почав під керівництвом свого батька - відомого азербайджанського композитора Васифа Адигезалова. В 1982 році закінчив фортепіанний факультет Азербайджанської державної консерваторії (клас професора Р.Атакішієва).
    Протягом 1984-1989 років навчався в класі І.А.Мусіна в Ленінградській державній консерваторії за фахом оперно-симфонічного диригування.
    У 1991-1992 роках стажувався у Віденській академії музики у професора Карла Естеррайхера.
    З 1991 по 1998 рік Ялчін Адигьозалов - художній керівник і головний диригент Азербайджанського державного симфонічного оркестру імені У.Гаджибекова, з яким диригент вів широку концертну діяльність на батьківщині і багаторазово гастролював в різних країнах світу, виконуючи твори, як класичного симфонічного репертуару, так і твори композиторів сучасності, зокрема, прем'єри бакинських авторів.
    З 2000 року Ялчін Адигьозалов - професор кафедри диригування Бакинської музичної академії імені У. Гаджибекова, з 2001 року - диригент Стамбульського театру опери і балету.
    Ялчін Адигьозалов співпрацював із провідними симфонічними оркестрами США, Іспанії, Австрії, Бельгії , Румунії, Росії, серед яких - Російський національний оркестр, Великий симфонічний оркестр імені П.І.Чайковського, Симфонічний оркестр Санкт-Петербурзької філармонії. Диригент виступав із багатьма відомими музикантами, серед яких: М.Ростропович, Н.Петров, С.Стадлер, І. Монігетті. Ф.Галаті, Б.Березовський, Д.Коган та інші.
     Спільно з Азербайджанським симфонічним оркестром і Великим симфонічним оркестром імені П.І.Чайковського диригент записав вісім компакт-дисків, випущених у США, Росії, Англії і Туреччині.

 
Розробка сайту: LineCore