eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

КІНГА АВГУСТИН - скрипка, (США)
Кінга Августин

    Кінга Августин - віртуозна скрипачка з Нью-Йорку, яка постійно робить студійні записи. Одна з останніх учениць легендарної Дороті ДеЛай в школі «Джульярд». Вона має великий репертуар - понад 40 концертів, виступала з такими оркестрами, як німецький Kammerorchester (Берлін) і оркестр Вроцлавської філармонії. Велика дискографія скрипачки випущена відомими фірмами, як Naxos, і включає записи Капризів Паганіні, які музичні критики вважають переконливими на рівні Перлмана або Мідорі, і «тривалим еталоном» (Classical Net), «стильними і яскравими» (The Strad Magazine), «зробленими дивовижним, пекельним скрипалем!» (The Fanfare Magazine). Кінга Августин часто отримує високу оцінку за свої музичні інтерпретації. Music Web International описує її запис Скрипкового концерту Бруха з Оркестром філармонії імені Яначека, як «надзвичайно рухливий і виразний», який характеризується «красою, багатством і плавністю тону».
    Августин виступала, як солістка, з оркестрами США, Європи і Азії, включаючи Німецький камерний оркестр Берліна, Магдебурзький філармонічний оркестр, Камерний оркестр Leopoldinum, Вроцлавський філармонічний оркестр і оркестр Riverside Symphonia. Вона у Китаї виступала на найпрестижніших майданчиках, таких як Пекінський Полі театр і Шанхайський центр східного мистецтва. Інші зали, де вона виступала із сольними концертами або, як камерний музикант, включають аудиторію Стерн і концертний зал Вайля в Карнегі-холі, Зал Аліс Тюллі, Музей мистецтв Метрополітен, музичний фестиваль Аспен і культурний центр Чикаго. Крім концертів з оркестрами і концертів із фортепіано, вона часто виступає із сольними концертами, без супроводу.
    Останній запис Августин являє собою світову прем'єру твору сучасного польського композитора Ромуальда Твардовського (1930 р.). Він вийшов у 2019 році на Наксосі і записаний із симфонічним оркестром Торуна і маестро Маріусом Смолієм. Августин була співавторкою цього проекту і виявила прихильність до підвищення обізнаності з музикою польських композиторів. Вона зробила значний внесок у польську музику, записавши польські скрипкові твори і створивши високо оцінений альбом мало відомих польських композиторів. Альбом був випущений на "Наксосі" і названий журналом "Strad" "захоплюючим траверсом віртуозної музики з Польщі, створеної протягом півтора віку, в якому «її інтерпретації переконливі в кожному творі, і бароковий дух скрипки і майстерність Телемана виявляються повсюди» (Music Web International); Концерт «Зайчик – втікач» Глена Ровена записаний з Катериною Зета-Джонс в якості оповідача містить каденцію скрипкового соло Кінги Августин (GPR Records). Її «вишукану гру» (Music Web International) часто хвалять за глибину, спритну фразу, гарний тон, смичкову майстерність і досконалу інтонацію. "З повністю безпечним технічним контролем, вона поєднує «гобеленові» кольори тону зі своєю вродженою музичністю" (The Fanfare Magazine).
    Вона прихильник нової музики і грає прем'єри та записує нові твори, часто написані спеціально для неї. Незабаром вийде новий альбом сучасних творів. У 2020 році вона також має намір записати Концерти П.І.Чайковського та Г.Венявського з Національним заслуженим академічним симфонічним оркестром України під орудою маестро Філіпа Грінберга.
    Пані Августин має міжнародні нагороди, включаючи перші премії на Міжнародному струнному конкурсі Олександра і Буоно (Alexander & Buono) (Нью-Йорк), на Міжнародній презентації артистів (Нью-Йорк), на Струнному конкурсі імені Баха (Зелена Гора, Польща), Конкурсі видатних поляків 2015 року в категорії «Молодий поляк» у Сполучених Штатах Америки, а також на конкурсі « Молода Польща » 2017 року. Інші нагороди включають призи на Міжнародному конкурсі імені Йоханнеса Брамса (Poertschach, Австрія) та Kloster Schoental Міжнародному конкурсі молодих артистів (Kloster Scheontal, Німеччина). Вона навчалася в школі «Джульярд» з Дороті ДеЛай, Чо-Лянг Лін і Наоко Танака, а також отримала ступінь бакалавра і магістра. Вона також має докторську ступінь Університету Стоуні Брука, де працювала з Філом Сетцером і Памелою Френк. Останні кілька років вона стажувалася з Філіпом Грінбергом, колишнім студентом скрипаля Йозефа Гінгольда. Вона грає на скрипці початку 18-го століття, зробленій Антоніо Занотті, яку надав їй приватний колекціонер.

 
Розробка сайту: LineCore