eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

ОЛЕКСАНДР АВРАМЕНКО - кларнет
ОЛЕКСАНДР АВРАМЕНКО

     Народився у 1984 році в місті Київі. У 1998 році вступив до Київського музичного училища імені Р.М. Глієра по класу кларнета професора Романа Вовка. Цього ж року здобув звання лауреата Київського конкурсу кларнетистів, у 2001 році звання лауреата Міжнародного конкурсу „Срібний дзвін” в м. Ужгород, у 2002 році – Міжнародного конкурсу виконавців на духових інструментах „Мистецтво ХХІ ст.” в м. Ворзелі.
    З 2002 року – студент Національної музичної академії імені П.І.Чайковського (клас кларнета професора Романа Вовка).
    В 2001 році стає співзасновником і учасником квартету кларнетистів „Optimum”.
    З 2002 року – артист оркестру Оперної студії Національної музичної академії імені П.І.Чайковського. З 2005 року – артист Заслуженого академічного симфонічного оркестру Національної радіокомпанії України. З 2006 року – викладач класу кларнета в Київському інституті музики ім. Р.Глієра.
    В 2007 році став володарем Гран-Прі Міжнародного конкурсу у складі ансамблю в м.Бидгощі (Польша). З 2007 року – асистент-стажист Національної музичної академії імені П.І.Чайковського.
    Протягом 2008 року виступав із Фуатом Мансуровим в Амстердамі (Concertgebouw),Барселоні (Palau de la Musica), Сарагосі, Сан-Себастьяні.
    В 2009 році здобув звання лауреата Міжнародного конкурсу гри на дерев’яних духових інструментах імені Д.Біди у м. Львові.
    З 2009 року – артист Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України.
    
    
    
    
    
    

 
Розробка сайту: LineCore