eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

АНДРІЙ БЄЛОВ - скрипка
AНДРІЙ БЄЛОВ

    Народився в 1981 році в Україні. Одержав свої перші уроки гри на скрипці у п'ять років. В 1993 році він вступив до Київської середньої спеціалізованої музичної школи імені М.В.Лисенка. В 15 років Андрій продовжив навчатися у професора Кшиштофа Вегрзиня в Університеті музики і драми в Ганновері, згодом - в Паризькій консерваторії.
    Андрій Бєлов - лауреат міжнародних конкурсів: конкурс скрипалів ARD в Мюнхені (1999), конкурс імені М.Лонг-Ж.Тібо в Парижі (2002), конкурс імені Й. Йоахіма (2000) у Ганновері та інших. Завдяки надзвичайному таланту і музичним здібностям, він був нагородженими різними стипендіями Українського культурного фонду, Фонду Теодора Лессінга, Ганноверського Фонду Културрежіон та інших.
    Як соліст, він співпрацював з такими відомими оркестрами, як Новий філармонічний оркестр Японії, Національний оркестр радіо Франції і багатьма-багатьма іншими.
    В 2005 році разом із джаз-гітаристом Йоханом Вейбом він заснував організацію „MBF“ (Musik braucht Freunde), яка забезпечує фінансову підтримку студентам Університету музики і драми в Ганновері.
    Андрій Бєлов, як камерний музикант, був гостем музичних фестивалів у Шлезвіг- Гольштейні, Камерного фестивалю Кухмо Музік і багатьох інших. В Кронберг Академі він виступав з Ґідоном Кремером, Юрієм Башметом і Тріо Бо Артс. Починаючи з листопада 2005 року, він став лідером створеного Квартету імені К.Шимановського і почав викладати в Університеті музики і драми в Ганновері. З того часу він постійно дає майстер-класи в Європі, Азії і США.
    Андрій Бєлов грає на скрипці Гварнері від „Deutsche Stiftung Musikleben“.

 
Розробка сайту: LineCore