eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

ТАМАР БЕРАЙЯ -фортепиано
Тамар Берайя

    Тамар Берайя народилася в Тбілісі (Грузія) в 1987 році, в родині музикантів. Вона отримала перші уроки гри на фортепіано від своєї матері у віці п'яти років. Тамар навчалась в Грузії у Додо Цинцадзе в Музичній школі для обдарованих дітей імені Паліашвілі та у Нани Хубутія в Тбіліській Державній консерваторії. Закінчила своє навчання отримавши диплом магістра під керівництвом Івана Кланського в Люцерні. Протягом усіх цих років, вона отримувала різні стипендії, в тому числі надані фондами Таривердієва і видатної піаністки Елізабети Леонської.
    Її надзвичайний талант незабаром був визнаний і підтверджений першими преміями, якими вона була нагороджена на Міжнародному конкурсі піаністів імені Баліса Дваріонаса (Литва, 1997) і на Міжнародному конкурсі піаністів імені Генріха Нейгауза (Росія, 2000), в 2010 році, ця молода піаністка виграла перше місце Міжнародного конкурсу піаністів "Нові зірки" (Neue Sterne), що відбувався в Вернігероде (Німеччина).
    На XVII Паломському Міжнародному конкурсі піаністів імені О'Ши Сантандера (2012), Тамар Берайя, володар третьої премії , Бронзової медалі і премії глядацьких симпатій від фірми Соні, показала, що аудиторія може бути завойована музикою. Грузинська піаністка виступила яскраво, елегантно, беспосередньо і харизматично, демонструючи владу та зрілість піанізму, прекрасно поєднуючи музикальність і віртуозність.
    Що до її інтерпретацій стандартного репертуару, ми знаходимо у Тамар красномовного Гайдна, Бетховен постає благородним, енергійним і щирим, а Ліст нас просто заворожує. Багаторічна співпраця пов'язує її з сестрою, Натією Берайя, з якою вони грали з дитинства дуетом в чотири руки і дво-фортепіанний репертуар.
    Тамар Берайя в даний час проживає в Берні (Швейцарія).

 
Розробка сайту: LineCore