eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

АНДРІЙ БОНДАРЕНКО - баритон
АНДРІЙ БОНДАРЕНКО

    Лауреат Міжнародного конкурсу молодих оперних співаків імені М.А.Римського-Корсакова (Санкт-Петербург, 2006), лауреат Всеросійського конкурсу оперних співаків імені Надії Обухової (Москва, 2008), лауреат Міжнародного конкурсу імені Станіслава Монюшка (Варшава, 2010), фіналіст Міжнародного конкурсу BBC в Кардіффі «Співак світу» і володар призу за камерне виконання (Song Prize) (2011)
    У 2009 році закінчив Національну музичну академію України імені П.І.Чайковського.
    2005-2007 роки - соліст Національної філармонії України.
    З 2007 року - соліст Академії молодих співаків Маріїнського театру (Санкт-Петербург).
    Репертуар в Маріїнському театрі: Євгеній Онєгін («Євгеній Онєгін»), Князь Андрій Болконський («Війна і мир»), Прольотов («Тяганина»), 3-й обер-офіцер («Коляска»), Подкольосін («Одруження»), Мінський («Станційний доглядач»), Сільвано («Бал-маскарад»), Гульєльмо («Так чинять усі»), Граф Альмавіва («Весілля Фігаро»), Папагено («Чарівна флейта»), Арлекін («Аріадна на Наксосі »), Пеллеас (« Пеллеас і Мелізанда »)
    Перший виконавець партії Мінського в прем'єрі опери Олександра Смелкова «Станційний доглядач» в Маріїнському театрі в 2011 році.
    У 2010 році Андрій Бондаренко дебютував на Зальцбурзькому фестивалі в опері «Ромео і Джульєтта» (з Анною Нетребко в головній ролі).
    У 2011 році виступив із першим сольним концертом в Карнегі-холл (Нью-Йорк) з програмою за творами П. Чайковського, присвяченої 120-річчю залу.
    У 2011-2012 роках Андрій Бондаренко виконав партію Малатести («Дон Паскуале») і Марселя («Богема») на Глайндборнскому фестивалі (Великобританія)
    У 2013 році Андрій Бондаренко виконав головну партію в російській прем'єрі опери Б. Бріттена «Біллі Бад» на сцені Михайлівського театру, за яку отримав вищу театральну премію Санкт-Петербурга «Золотий Софіт».
    Гастролював в Італії, Франції, Великобританії, Швейцарії, Фінляндії.

 
Розробка сайту: LineCore