eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

Вітторіо Брешіані - диригент
 Вітторіо Брешіані

     Вітторіо Брешіані - піаніст і диригент, визнаний нині в Італії одним із найкращих виконавців творів Ф.Ліста. Також він – професор консерваторії м.Верони.
    Вітторіо Брешіані – учень відомого педагога Вінченцо Вітале. Здобувши визнання після перемоги на Міжнародному конкурсі піаністів у Пармі, він виступає на найпрестижніших концертних сценах Італії, бере участь у численних фестивалях, серед яких, зокрема фестивалі у Веймарі, Гамбурзі, Любляні, Амстердамі, Будапешті. Його концерти пройшли у Вашингтоні (Кеннеді–центр), Москві (Великий зал консерваторії), Києві (Колонний залі мені М.В.Лисенка Національної філармонії України), а також у Китаї (Пекін) та Латинській Америці (Буенос-Айрес).
     З 2000 року Вітторіо Брешіані розширює свою концертну діяльність і як диригент, неодноразово співпрацюючи як піаніст-диригент з оркестрами Східної Європи у Москві, Києві, Санкт-Петербурзі, а також із італійськими оркестрами у Вероні, Неаполі, Сан-Ремо. Його оркестровий репертуар базується на творах Ф.Ліста, Р.Вагнера, П.Чайковського.
    Разом із піаністом Франческо Ніколоза у 1998 році Вітторіо Брешіані заснував фортепіанний дует, поставивши за мету активне пропагування симфонічних творів Ф.Ліста в авторських версіях для двох фортепіано, особливо, двох монументальних симфоній - “Фауст” і “Данте”. Нещодавно на фірмі Naxos вперше у світі цей дует здійснив запис “Данте-Симфонії” для двох фортепіано за участю хору Угорського радіо. Записи Вітторіо Брешіані відомі в Європі, Сполучених Штатах Америки, Австралії, Японії.

 
Розробка сайту: LineCore