eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

Корі Церовшек - скрипка , Канада
Корі Церовшек

     Народився у Ванкувері, Канада. Почав грати на скрипці у п'ять років. В 12 років закінчив Королівську музичну консерваторію Торонтського університету із золотою медаллю. У тому ж році був прийнятий в Університет Індіани, де був учнем Йозефа Гінгольда. В 15 років отримав ступінь бакалавра з математики і музики, в 16 років - ступінь магістра з обох дисциплін, у 18 років закінчив докторський курс із математики і музики. Одночасно навчався грі на фортепіано з Енрікою Кавалло, часто виступав на концертах, де грав на обох інструментах.
     Корі Церовшек виступав у Північній Америці з оркестрами Бостона, Філадельфії, Сан-Франціско, Детройта, Цінціннаті, Сент-Луїса, Атланти, Балтімора, Монреаля, Ванкувера і Торонто, а також з видатними колективами: Ізраїльський філармонічний оркестр, Празький симфонічний оркестр, Гонконгський філармонічний оркестр, Президентський Гаазький оркестр, Берлінський симфонічний оркестр, Симфонічні оркестри Сіднея, Мельбурна і Аделаїди, Віденський камерний оркестр, Оркестр де Пуату-Шаренте і Фестивальний оркестр Монпельє (Франція).
     Працював із диригентами: Зубін Метта, Чарльз Дутоит, Майкл Тільсон Томас, Нееме Ярві, Теодор Кучар, Йоель Леві та Хесус Лопес-Кобос.
     Він виступав із сольними концертами у музеї Ізабелли Стюарт Гарднер (Бостон), Центрі Кеннеді (Вашингтон, округ Колумбія), Театрі Вальтера Рейде та Зібранні Фріка (Нью-Йорк), центрі "Місце мистецтв" (Монреаль), приміщенні Симфонічного оркестру Сан-Франциско "Цикл дебютів", Вігмор Холлі (Лондон), в Театрі дю Шатле і Залі Гаво (Париж).
     Він виступав і як камерний музикант на фестивалях: Кухмо (Фінляндія), Верб'є (Швейцарія), Тенглвуд (США), Дівонне (Франція) і Ставангер (Норвегія), а також на Фестивалі Сполето (США та Італія ). Його партнерами у виконанні камерної музики є Жан-Ів Тібодет, Томас Квастхофф, Джошуа Белл, Леонідас Кавакос, Пол Мейєр, Трулс Морк, Табея Ціммерманн, Лейф Ов Андснес і квартети Борромео, Ісаї і Діотіма.
     Його запис скрипкової сонати Бетховена, зроблений в 2006 році з піаністом Пааваллі Спріпапеном на фірмі Клавіс (Claves), отримав численні нагороди серед яких, премія Classical Music Award 2008 року (за кращу камерну музику), рекомендації від фірми Грамофон та визнання від видань Le Monde de la Musique, Diapason, Supersonic Pizzicato, and Fono Forum Stern des Monats. У 2008 році зробив записи творів В‘єтампа і Венявського з Камерним оркестром Лозанни під керуванням Ханну Лінту. Його запис скрипкової сонати Корільяно з Ендрю Руссо на фірмі Black Box був номінований на премію Grammy 2006 року.
     Корі Церовшек грає на скрипці "Міланолло" Страдіваріуса 1728 року, на якій грали Віотті, Паганіні та Крістіан Феррас.
    Він - співзасновник і технічний директор технологічної компанії, яка спеціалізується на медичній освіті.

 
Розробка сайту: LineCore