eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

СУСАННА ЧАХОЯН
Сусана Чахоян

     Сусанна Чахоян народилася в сім’ї музикантів. Творчий шлях розпочала в Одесі у славетній школі – десятирічці імені П.С.Столярського. В 1993 році вступила до Одеської державної консерваторії імені А.В.Нєжданової на фортепіанний факультет. Завдяки таким відомим педагогам як Л.Гінзбург, Р.Ойгензіхт, Г.Поливанова, Т.Фоміна, Л.Іванова, вона пройшла хорошу професіональну школу. По закінченні консерваторії молоду піаністку неодноразово запрошували продовжити навчання в Європі. Проте, вона приїздить до Києва, де знайомиться із неперевершеним майстром вокального мистецтва, професором Є.С.Мірошниченко. Завдяки їй вона опанувала секрети вокальної техніки і акторської майстерності. Сусанна Чахоян двічі стажувалася за кордоном: як піаністка – у Франції і як співачка - у Німеччині, де стала призером у номінації “Оперний спів”. В 1999 році Сусанна Чахоян стала солісткою Національної опери України, дебютувавши партією Мюзетти в опері “Богема” Дж. Пуччіні. На оперній сцені за короткий час вона створила низку яскравих образів, серед яких, зокрема : Лючія (“Лючія ді Ламмермур” Г.Доніцетті), Джільда (“Ріголетто” Дж.Верді), Джульєтта (“Ромео і Джульєтта” Ш.Гуно). На запрошення видатного італійського диригента Марка Боемі, який свого часу працював з уславленим Л.Паваротті, Сусанна Чахоян виконала партію Лейли в міжнародному проекті постановки опери “Шукачі перлів” Ж.Бізе.
    Вона – лауреат V Міжнародного конкурсу вокалістів у Будапешті (Угорщина), присвяченому опері “Ромео і Джульєтта” Ш.Гуно, Міжнародного конкурсу Бельведер у Відні (Австрія,2004), дипломант Міжнародного конкурсу вокалістів ім. Лючії Попп у Братиславі (Словаччина,1999), Міжнародного конкурсу у Більбао (Іспанія,2002),постійний гість фестивалів ім. Ф.Шаляпіна (Казань),”Зірки планети” (Ялта),”Прем’єри сезону”, ”Володимир Крайнєв запрошує” та інших.
    Вона постійно концертує в Україні та за її межами. З великим успіхом виступала в Німеччині, Італії. Присвятивши себе оперному мистецтву, Сусанна Чахоян має також багатий репертуар камерної і народної музики.

 
Розробка сайту: LineCore