eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

ЕМІЛІО КОЛОН - віолончель
ЕМІЛІО КОЛОН

    Американський соліст-віолончеліст, камерний музикант, диригент, композитор і педагог Еміліо Колон народився в Пуерто-Ріко. Він отримав ступінь бакалавра в Консерваторії Пуерто-Ріко в 1986 році, будучи студентом Хоакіна Відаечіа. Там виграв медаль Пабло Казальса після закінчення навчання. Як студент і асистент видатного віолончеліста і педагога Яноша Старкера, отримав ступінь магістра в Музичній школі Якобсів Університету Індіани в 1989 році. Він виграв перший приз фестиваля-конкурсу солістів в Лас Амерікас (Las Americas).
    Е.Колон артист міжнародного рівня і концертує в Канаді, Коста-Ріці, Колумбії, Еквадорі, Франції, Німеччині, Гватемалі, Угорщині, Японії, Кореї, Мальті, Нідерландах, Пуерто-Ріко, Іспанії, Швейцарії, Сполучених Штатах.
    Він виступав, як запрошений диригент і соліст, з Симфонічним оркестром Гватемали і Оркестром «Оркестр де Камара» в Пуерто-Ріко. Виступав в Нью-Йорку; в Прадесі (Фестиваль Казальса), а також гастролював на Мальті, в Італії, Нідерландах, Кореї, Японії.
    Записи гри Е.Колона зроблеі на фірмах: Енгармонік (Enharmonic), Сентаур (Centaur), Зефір (Zephyr) і Лірас (Lyras)..
    Е.Колон відомий також як педагог. Він провів курси в Паризькій, Женевській консерваторіях, у Музичній академії Ференца Ліста і в закладі Тохо Гакуен в Токіо (Японія).
    Він - член факультету Міжнародного фестивалю-інституту в Раунд-Топі в Техасі та факультету Камерної музики в Mammoth Lakes на музичному фестивалі «Маммот Лейк» в Каліфорнії.
    Е.Колон грає на віолончелі Вільома, яка виготовлена в 1844 році, і смичком від Домініка Пеццате (Peccatte).

 
Розробка сайту: LineCore