eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

ГЕННАДІЙ ДЕМ'ЯНЧУК
ГЕННАДІЙ ДЕМ'ЯНЧУК

     Народився в м.Чернігові в родині музикантів. Проявивши потяг до музики у ранньому віці, перші заняття музикою зробив під керівництвом мами - викладача музичної школи по класу фортепіано. У десять років продовжив освіту в Центральній музичній школі при Московській державній консерваторії імені П.І.Чайковського (клас заслуженого вчителя Росії Т.Бобович).
     У 1981 році Г. Дем'янчук продовжив освіту в Московській державній консерваторії в класі народного артиста Росії, професора Є.Малініна, а в 1986році в аспірантурі (клас народного артиста Росії, професора М.Воскресенського). Після перемоги на Міжнародному конкурсі Jeunesses Musicals (1989р.,І премія, Белград), провів перше турне країнами Європи і Азії, яке стало своєрідним трампліном до активної концертної діяльності (Югославія, Італія, Бельгія, Німеччина, Чехія, Південна Корея, Японія). Гість численних фестивалів,піаніст також багато виступає і в Україні.


     Крім сольних концертів плідно співпрацює з багатьма диригентами та симфонічними оркестрами України, записує CD, виступає по радіо і телебаченню. Особливою увагою слухачів користуються його лекції - концерти, в яких успішно поєднує талант оповідача і виконавця.
     Він - доцент кафедри фортепіано Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського. Заслужений артист України.

 
Розробка сайту: LineCore