eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

ГАДДІЕЛ ДОМБРАУНЕР - диригент, Франція, Ізраїль
 Гаддіел Домбраунер

    Гаддіел Домбраунер народився у Франції. Він отримав стипендії на навчання від ізраїльського фонду "Роен" та від "Casip-Cojasor" у сфері музики на 2011-2012 роки. У 2017 році отримав ступінь магістра в Інституті музики в Клівленді під керівництвом Карла Топілова і має подвійний диплом бакалавра від Академії музики і танцю в Єрусалимі, як диригент (керівник - Доктор Євген Цирлін, 2013р.) і кларнетист керівник - професор Ілан Шуль, 2009р.)
     Гаддієл також надає велике значення включенню до репертуару сучасної музики. Він співпрацював із молодими композиторами: Олександром Маліковим, Джирі Трітіком та Кінгей Ву під час навчання в Клівленді, а також з ізраїльськими композиторами: Талією Амаром, Ясмін Талом та Омрі Аврамом. Гаддіел - видатний кларнетист, виконавець камерної та оркестрової музики. Він має нагороди за гру на кларнеті, в тому числі, премію Декана виконавського факультету (2008 рік) та призи камерних конкурсів 2008 і 2009 років в Академії музики і танцю в Єрусалимі. Виступав у ролі першого кларнета в Камерному оркестрі "Герцелій" і оркестрі Симфонетте Раанана (Symphonette Raanana).
    Гаддіел також має пристрасть до мов. Він вільно володіє французькою, івритом, англійською та італійською мовами а нині освоює німецьку мову.
     Ізраїльський диригент Гаддіел Домбраунер- один із найбільш перспективних молодих диригентів. Він нещодавно став лауреатом першої премії на III Міжнародному конкурсі диригентів імені С.Турчака в Києві. Гаддіел отримав високу оцінку Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України, і його запросили виступити з концертом у сезоні 2018/19 років. Він також працював асистентом диригента в Клівлендському оперному театрі, працював над такими постановками, як "Богема" Пучіні та "Фігаро" Моцарта. Влітку Гаддіел працює як диригент-резидент фортепіанного фестивалю MusicFest Перуджі (Італія), керованого відомою піаністкою Іланою Веред.
     Серед оркестрів, якими він диригував, оркестр Південно-Датської філармонії, Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України, оркестр Virtuosi Brunensis, симфонічний оркестр CIM, Молодіжний оркестр Філармонії Аліканте, Камерний оркестр Хорватії, Дунайський симфонічний оркестр та Ашдодський симфонічний оркестр. Гаддіел брав участь у майстер-класах Джорми Панули, Марка Стрінгера, Мауріціо Арени, Коліна Меттерса та Джанлуїгі Гелметті.

 
Розробка сайту: LineCore