eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

ГАДДІЕЛ ДОМБРАУЕР - диригент, Франція, Ізраїль
 Гаддіел Домбрауер

    Гаддіел Домбрауер народився у Франції і, через свою пристрасть до французької музики, представив Клівлендській аудиторії симфонії Сен-Санса і Мійо. Гаддієл також надає велике значення включенню до репертуару сучасної музики. Він співпрацював із молодими композиторами: Олександром Маліковим, Джирі Трітік та Кінгей Ву під час навчання в Клівленді, а також з ізраїльськими композиторами: Талією Амаром, Ясмін Талом та Омрі Аврамом. Гаддіел - видатний кларнетист - виконавець камерної та оркестрової музики. Він має нагороди за гру на кларнеті, в тому числі премію Декана виконавського факультету (2008 рік) та призи камерних конкурсів 2008 та 2009 років в Академії музики і танцю в Єрусалимі. Виступав у ролі першого кларнета в Камерному оркестрі "Герцелій" та в оркестрі Симфонетте Раанана (Symphonette Raanana).
     Гаддіел отримав стипендії на навчання від ізраїльського фонду "Роен" та від "Casip-Cojasor" у сфері музики на 2011-2012 роки. Гаддіел отримав ступінь магістра в Інституті музики в Клівленді під керівництвом Карла Топілова (2017рік) і має подвійний диплом бакалавра від Академії музики і танцю в Єрусалимі: як диригент - керівник Доктор Євген Цирлін (2013 р.) та як кларнетист - керівник - професор Ілан Шуль (2009 р.).
    Гаддіел також має пристрасть до мов. Він вільно володіє французькою, івритом, англійською та італійською мовами а нині освоює німецьку мову.
     Ізраїльський диригент Гаддіел Домбрюнер - один із найбільш перспективних молодих диригентів у своїй країні. Він нещодавно став лауреатом першої премії на III Міжнародному конкурсі диригентів імені С.Турчака в Києві. Гаддіел отримав високу оцінку Національного академічного симфонічного оркестру України, і його запросили вимтупити з концертом у сезоні 2018/19 років. Він також працював асистентом диригента в Клівлендському оперному театрі, працював над такими постановками, як "Богема" Пучіні та "Фігаро" Моцарта. Влітку Гаддіел працює як диригент-резидент фортепіанного фестивалю MusicFest Перуджі (Італія), керованого відомою піаністкою Іланою Веред.
     Серед оркестрів, якими він диригував, оркестр Південно-Датської філармонії, Національний академічний симфонічний оркестр України, оркестр Virtuosi Brunensis, симфонічний оркестр CIM, Молодіжний оркестр Філармонії Аліканте, Камерний оркестр Хорватії, Дунайський симфонічний оркестр та Ашдодський симфонічний оркестр. Гаддіел брав участь у майстер-класах Джорми Панули, Марка Стрінгера, Мауріціо Арени, Коліна Меттерса та Джанлуїгі Гелметті.

 
Розробка сайту: LineCore