eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

КСЕНІЯ ДУБРОВСЬКА - скрипка, (Німеччина)
Ксенія Дубровська

     Ксенія Дубровська - надзвичайно талановита і харизматична скрипалька нового покоління. Надихаюча гра виділяється завдяки її бездоганній техніці, вишуканому смаку та здатності передавати найтонші почуття композиторів та ідеї. Музичні критики, а також публіка у всьому світі визнає та високо поціновує технічну майстерність Ксенії, помножену на приємний звук її гри. Це і є головною причиною, чому її щиро вітають де б вона не була.Ксенія народилася поблизу Москви у місті Коломна в сім'ї музикантів. У молодому віці їй вдалося виграти кілька обласних змагань, серед яких, Конкурс молодих музикантів імені Чайковського. Закінчивши з відзнакою Академічне музичне училище, Ксенію прийняли до Московської державної консерваторії для подальшого навчання по класу скрипки під керівництвом професора Ірини Бочкової. Після відмінного закінчення Ксенія здобула ступінь магістра з виконавського мистецтва в Цюріхській середній музичній школі, де її навчали професори Захар Брон (скрипка) та Марк Кіссосі (диригування).
    Ксенія завжди мала особливий зв'язок із камерною музикою і успішно виступала в камерних ансамблях по всій Європі, Азії та Північній Америці. Вона грала з такими відомими музикантами, як Юрій Башмет, Дмитро Ситковецький, Ліана Ісакадзе, Юстус Франц та Філіпе Граффін. Як солістка, Ксенія Дубровська отримувала запрошення виступити із всесвітньо відомими оркестрами під егідою Саулюса Сондекіса, Юстаса Франца, Шінніка Кхами, Яцека Каспшика та Гельмута Мюллера-Брюль і здобула визнання критиків, завдяки її виконанню концерту Альбана Берга "Пам'яті Ангела", проведеного Теодором Кучаром. Musica E Arte Sacra (Vatikan), Альба-музичний фестиваль (Італія), Musicfest Ost-West в Австрії, Rencontres Musicales Internationales d'Enghien в Бельгії м, фестиваль конкурсу Гюмрі (Вірменія) та фестиваль «Арслонга» в Москві. Вона - один з організаторів і незамінний учасник щорічного фестивалю «Gran Canaria Finca Frantz & Friends». Її величезний репертуар варіюється від творів бароко до сучасних періодів. Окрім майстер-класів, які Ксенія з ентузіазмом проводить по всьому світу, вона входить до складу журі на міжнародних музичних конкурсах.
    Ксенія грає на скрипці, виготовленої у Флоренції у 1770 році майстром Giovanni Battista Gabrielli. Інструмент переданий в оренду музичним Фондом Reinhold Wurth (Німеччина) для видатних музикантів.

 
Розробка сайту: LineCore