eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

ЙОАХІМ ЕЙЛАНДЕР - віолончель, Нідерланди
 Йоахім Ейландер

     Йоахім Ейландер виступає як соліст і камерний музикант в Європі, Азії, США. Він виступав з ансамблями, включаючи «Квартет Бородіна». Його партнерами були музиканти: Ліза Ларссон, Роберт Холл, Соломія Івахів, Клара Вюрц, Інон Барнатан, Карл Лейстер, Олів'є Патей.
     Йоахім Ейландер співпрацював із композиторами: Анрі Дутільє, Джорджі Куртагом, Софією Губайдуліною, Луї Андріессеном, Джоем Рукенсом.
    У 2015 році він записав на компакт - диск віолончельні сюїти Баха, а в 2017 році - капризи А. Піатті на фірмі Navis Classics. Обидва альбоми отримали високу оцінку в міжнародній пресі.
    Йоахім - постійний гість міжнародних музичних фестивалів у містах: Сітка-Аляска, Ель-Пасо-Техас, Пруссія-Коув (Великобританія), Шлезвіг-Гольштейн і Мекленбург-Форпоммерн (Німеччина).
    Крім проведення лекцій у різних голландських консерваторіях, він викладав в якості гостьового вчителя в Університеті Індіани, Техаському Університеті, Університеті Канзасу, Консерваторії Мілуокі, Університеті Оклахоми, Консерваторії Любляни в Словенії та на міжнародних фестивалях. Йоахім - професор Нідерландської академії струнного квартету Амстердамської Консерваторії.
    Він – член –засновник міжнародного струнного квартету Рубенса і регулярно виступає в Амстердамі в залі Концертгебау (Concertgebouw), в залах: Tonhalle Zurich, Philadelphia Chamber Music Society, Берлінській філармонії, Концертному залі Берліна, Dome de Invalides (Париж) та Rudolphinum у Празі.
    Йоахім Ейландер грає на унікальній італійській віолончелі, зробленій у Римі в 1755 році анонімним майстром.

 
Розробка сайту: LineCore