eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

КОНГ ФАН - фортепіано
КОНГ ФАН

    Доктор Конг Фан має ступінь доктора музичних мистецтв і ступінь магістра гри на фортепіано, отримані нею в Університеті Темпл в США. Вона завоювала безліч премій, нагород і стипендій. Дебютувала в Карнегі-Холі після отримання першого призу на Міжнародному конкурсі піаністів імені Фрінни Авербух у Нью-Йорку. Інші нагороди включають призи Тихоокеанського Міжнародного конкурсу піаністів у Канаді, Конкурсу піаністів у Пенсільванії, Фортепіанного Конкурсу Пі Каппа Лямбда, Музичну стипендію Кеннеді в Німеччині, і стипендію Марти Еллен Фішер Тай в Австрії. Крім того, вона отримувала два роки поспіль нагороди від декана Емерітус Хелен Лейрд. Серед її нагород також Меморіальний Грант Девіда Лейбіга, Меморіальна премія Вільяма А. Зінгера. У 2004 і 2006 роках, вона була внесена до довідника «Хто є Хто» в Америці і «Хто є Хто» серед студентів в американських університетах і коледжах на знак визнання її видатних досягнень в музиці.
    Її досвід сольних виступів з оркестром розпочався у шістнадцятиь років з Шанхайським симфонічним оркестром. З тих пір вона виступала з провідними оркестрами Китаю, Гонконгу, Чехії, Туреччини, Америки. Після закінчення Центральної консерваторії музики в Пекіні в 1997 році Конг Фан дали повну стипендію на навчання в Університеті Темпл під керівництвом професора Харві Відина.
    Активний виконавець в обох жанрах (сольних виступах та виконанні камерної музики) Конг Фан виступала у Центральній Європі, Азії і Сполучених Штатів Америки. Як камерний музикант вона співпрацювала з багатьма артистами, даючи концерти у різних концертних залах. У Філадельфії її дебют у Кіммел Центрі відбувся в день відкриття церемоній у Верайзон Холлі. Пізніше вона знов виступила там в якості соліста в ознаменування 150-річниці заснування фірми Steinway & Sons.
    Нині Конг Фан ад'юнкт-професором Музичного коледжу Бойєр в Університеті Темпл. Вона також обіймає посаду Художнього планувальника (репертуару) концертного залу Пекіна. Національна асоціація вчителів музики визначила її як Національно сертифікованого викладача музики. У 2008 році були випущені нові CD альбоми Конг Фан "Фортепіаний концерт Жовтої ріки" і "Фортепіанне соло" на звукозаписуючій фірмі Тіан Хуан (TianXuan) в Китаї, а її виступ був нагороджений " За краще фортепіанне виконання року."

 
Розробка сайту: LineCore