eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

ФАН ТАО
ТАО ФАН

    Фан Тао має звання національного диригента першого класу Китайської Народної Республіки. Навчався диригуванню і композиції у відомого диригента, педагога, і наставника Хуан Сяо Туня в Шанхайській консерваторії. За час навчання виграв кілька нагород та стипендій. Після закінченняв 1995 році він був призначений постійним диригентом національної філармонії Фільму і Радіо в Пекіні. З того часу він диригував провідними оркестрами Китаю і в усьому світі, співпрацюючи з визнаними солістами іхорами.
    Фан Тао у травні 2000 року був обраний для участі в Другому Міжнародному конкурсі з диригування імені Сібеліуса у Фінляндії. Він настільки вразив голову журі і всесвітньо відомого диригента Еса-Пекка Салонена, що Фонд Сібеліуса надав йому спеціальну стипендію для продовження навчання під керуванням Салонена. Пізніші виступи Фана Тао на щорічних літніх фінських музичних фестивалях транслювалися по національному телебаченню і отримали визнання критиків. Він диригував багатьма фінськими колективами, серед яких: Гельсінський філармонічний оркестр, Фінський Національний оркестр радіомовення, Камерний оркестр Аванті, Академічний симфонічний оркестр імені Сібеліуса.
    У 2001 році був нагороджений стипендією на навчання у знаменитого педагога Філіпа Сперджена в Університеті штату Флорида. У 2003 році диригував прем'єрним виконанням творів відомих сучасних американських композиторів на другому Фестивалі сучасної музики у Флориді. У тому ж році він мав успішний дебют в Карнегі-холі у Нью-Йорку завдяки виконанню сучасної музики.
    У 2006 році Міністерство культури Китаю вибрало його для диригування оркестром, до складу якого входили музиканти з 10 країн Асоціації держав Південно-Східної Азії і який виступав на відкритті конференції АСЕАН у Камбоджі. У 2009 році він був запрошеним диригентом Філармонічного оркестру Боготи в Колумбії і очолив Національний оркестр Кіно і Радіо філармонії протягом місячного туру по Східній Європі. На початку 2009 року був гостьовим диригентом Симфонічного оркестру Південної Арізони в Тусоні і диригував оркестром Китайської філармонії в Сіднейському оперному театрі в Австралії.
    Крім диригування Симфонічним оркестром Оберліна в Огайо він був наймолодшим членом журі на Оберлінському Міжнародному фортепіанному конкурсі і членом журі багатьох національних конкурсів. Його музика та інтерв'ю часто транслюються на Китайському радіо і телебаченні. Він пише музику і диригує її виконанням для численних фільмів і телевізійних саундтреків в Китаї. У 2007 році, його численні записи принесли йому титул "Видатний диригент року" від уряду Китаю.

 
Розробка сайту: LineCore