eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

АНН ГАСТІНЕЛЬ - віолончель, (Франція)
 ім'я

    Анн Гастінель почала вивчати віолончель з чотирьох років. В одинадцять років вона поступила в Ліонську консерваторію (Ліонська вища національна консерваторія музики і танцю). Отримавши премію в 1986 році, вона продовжила навчання в аспірантурі Паризької консерваторії (Паризька вища національна консерваторія музики і танцю). Її викладачі – Йо-Йо Ма, Янош Старкер і Поль Тортельє мали значний вплив на її музичний розвиток і визнали в ній зрілість виняткового музиканта. Вона виграла численні призи на великих міжнародних конкурсах, зокрема, в Схевенінгені, Празі та конкурс імені М.Ростроповича. Вона почала виступати у всій Європі і мала вплив на широку публіку, зокрема на конкурсі Євробачення 1990 року.
    Її кар'єра нині розвивається в провідних містах Європи, а також Японії, Китаї, Південній Африці, Бразилії, Індонезії, Канаді та США. Вона концертувала з видатними майстрами: Ієгуді Менухіним, Мстиславом Ростроповичем і Куртом Сандерлінгом. Під час своїх подорожей вона обмінюється ідеями та досвідом із багатьма видатними музикантами і композиторами, в тому числі, Анрі Дютійо, Еммануель Крівін, Жозеп Понс, Володимир Співаков, Пінхас Штайнберг, Кшиштоф Пендерецький, Едмон Коломер, Мішель Плассон, Юрій Башмет, Тан Дун і Мікаель Шенвандт. Вона також співпрацює з музикантами свого покоління: Клером Десертом, Еріком Тангі, Джастіном Брауном, Маріанною Торсен, Франсуа-Фредеріком Гі, Луї Лонгрі, Педро Хальффтером, Філіпом Кессаром, Девідом Грімаль, Аланом Алтіноглу, Нельсоном Гернером та іншими.
    Протягом п'ятнадцяти років її записи отримали найвищі оцінки. У 2006 році Анн Гастінель була удостоєна премії “Victoires de la musique” в номінації «Солістка року» (після «Молодий талант» та «Кращий запис»). Вона мала можливість грати протягом одного року на легендарній віолончелі М.Гофріллера, яка колись належала П.Казальсу, представнику французької віолончельної школи. Нині вона виконує свої програми на інструменті Тесторе (1690 рік), поєднуючи стандартний репертуар із виконанням нових творів.

 
Розробка сайту: LineCore