eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

ПАВЛО ГІНТОВ - фортепіано
Павло Гінтов

    Майбутній музикант із шести років навчався в Київській середній спеціалізованій музичній школі-інтернаті імені М.В.Лисенка в класі заслуженого працівника культури України, викладача-методиста Ірини Михайлівни Баринової. В 1997 році отримав стипендію Українського благодійного фонду «Нові імена України», в наступному році був стипендіатом Міжнародного благодійного фонду «Нові імена», а в 1999 отримав стипендію імені О.Скрябіна (Росія). Протягом 1998 - 2001 років був удостоєний стипендії Президента України. В 2000 році здобув третю премію і спеціальний приз за найкраще виконання твору П.Чайковського на V Міжнародному конкурсі юних піаністів В. Крайнєва.
    В 2001 році Павло закінчив навчання в Київській середній спеціалізованій музичній школі-інтернаті імені М.В.Лисенка і вступив до Московської державної консерваторії імені П.І.Чайковського, де вдосконалював виконавську майстерність під керівництвом видатного піаніста Льва Наумова. Про його творчі успіхи престижні нагороди світового рівня. Серед них - перша премія і чотири особливі призи на першому Міжнародному конкурсі «Takamatsu International Piano Competition» (Японія, 2006), диплом найкращого акомпаніатора на ІІ Мiжнародному скрипковому конкурсі iмені Паганiнi (Москва, 2004), повна стипендiальна програма і ґрант Манхеттенської школи музики (Нью-Йорк, 2006).
    Починаючи з 2006 року він проживає у Сполучених Штатах Америки. Закінчивши з відзнакою Московську консерваторію він вступив до Манхеттенської школи музики в Нью-Йорку, де під керівництвом професора Ніни Светланової у 2015 році здобув ступінь доктора музичних наук. Одночасно він став переможцем престижних міжнародних конкурсів «Bradshaw and Buono International Piano Competition» і «The World Competition», а також отримав ґрант Наукового товариства імені Т.Шевченка в Нью-Йорку.
    Він виступає з концертами в Європі, Азії, Африці і США, неодноразово грав у Колонному залі імені М.Лисенка Національної філармонії України, Карнеґі-Хол в Нью-Йорку, залі Берлінської філармонії, Національному театрі Верді в Мілані, Великому залі Московської консерваторії, Кіоі - Хол в Токіо тощо. Його виступи транслювалися радіостанціями WFMT у Чікаго, WCLV у Клівленді, WPR у Вісконсіні та іншими радіо і телевізійними станціями Японії, Америки, Росії та України.

 
Розробка сайту: LineCore