eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

ВОЛОДИМИР ГРЕЧУХ - контрабас
 Володимир Гречух

    Володимир Гречух народився в місті Івано-Франківськ.
    З 1994 року по 1998 рік навчався в Івано-Франківському музичному училищі імені Д.Січинського.
     З 1998 року по 2003 рік навчався в Одеській державній музичній академії імені А.В.Нежданової у класі викладача Я.В.Керниці та в.о. професора, заслуженого артиста України В.В.Чекалюка
    У 2013 році вступив до асистентури-стажування при Одеській національній музичній академії імені А.В.Нежданової за спеціальністю " Музичне мистецтво", спеціалізація - контрабас та закінчив її у 2017 році.
    У 1999 році став дипломантом V Міжнародного конкурсу імені Євгенія Коки (м.Кишинеу, Молдова )
    У 2001 році став лауреатом (друга премія) VII Міжнародного конкурсу імені Євгенія Коки (м.Кишинеу, Молдова )
    Взимку 2007 року стає лауреатом третьої премії другого міжнародного конкурсу виконавців на струнних інструментах імені М.Єльського (м. Мінськ)
    Будучи студентом першого курсу, витримав конкурс в Національний Одеський філармонійний оркестр. А вже через три роки, в 2002 році, зайняв місце помічника концертмейстера групи контрабасів.
    Важливим етапом творчої біографії Володимира є робота в оркестрі "Філармонія Націй" під керівництвом Юстуса Франца. Там він також здійснив кар'єру від рядового контрабасиста до концертмейстера групи.
    З 2006 року по 2014 рік Володимир - викладач класу контрабаса Одеської Національної музичної академії імені А.В.Нежданової.
    Гречух входив до складу квартету контрабасів, який був створений на базі групи контрабасів Національного одеського філармонійного оркестру. Виступи квартету успішно пропагують контрабас у містах України.
    З 2014 року Володимир концертмейстр групи контрабасів Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України.
    Як соліст виступав у супроводі Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України, Національного одеського філармонійного оркестру, Академічного симфонічного оркестру Харківської обласної філармонії, Симфонічного оркестру Івано-Франківської обласної філармонії, Камерного оркестру Національної філармонії України.

 
Розробка сайту: LineCore