eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

ФІЛІП ГРІНБЕРГ
ФІЛІП  ГРІНБЕРГ

     Навчався по класу скрипки у славнозвісній Джульярдській музичній школі в Нью-Йорку, згодом - у знаменитого педагога Йозефа Гінгольда з Університету Індіани, Тадеуша Вронського з Варшавської консерваторії та Павла Маканицького з Мічиганського університету. Він здобув ступінь бакалавра зі скрипкового викладання в Університеті Індіани, а також два ступеня магістра в Мічиганському університеті по класу скрипки і диригування.
    Багато років він був музичним директором і диригентом Королівського музичного фестивалю Кагор Франції, художнім керівником-диригентом музичного фестивалю Crested Butte, а також фестивалем Musica Negli Horti в Тоскані (Італія). Він був вісімнадцять років музичним директором і диригентом Симфонічного оркестру Савани, а також займав керівні посади в Каліфорнії, Арізоні та Мічігані.
    Диригував симфонічними оркестрами у США (Детройт, Чикаго, Фінікс, Фресно), виступав із провідними оркестрами в Австрії, Швейцарії, Росії, Франції, Швеції, Німеччині, Мексиці, Бразилії, Уругваї, Новій Зеландії та з найвідомішими солістами світу, серед яких: Ісаак Стерн, Іцхак Перльман, Пінхас Цукерман, Йо-Йо Ма, Філіп Ентремонт, Євген Істомін, Юджин Фодор, Надя Солерно Зонненберг і Рейчел Бартон Пайн, Бені Гудман та інші.
    Музикант має родинне коріння в Україні – його діди і бабусі народилися в Києві в кінці ХІХ століття.
    З 2000 року Філіп Грінберг постійно співпрацює з Національним заслуженим академічним симфонічним оркестром України. Він неодноразово виступав у Києві з концертами і здійснив багато записів із скрипалем Михайлом Антонелло.
    Маестро Грінберг - визнаний експерт в області рідкісних струнних інструментів, і його поради завжди бажані в аутентифікації, продажу і придбанні рідкісних струнних інструментів.

 
Розробка сайту: LineCore