eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

ФАБРІС ГРЕГОРУТТІ
Фабріс Грегорутті

    Фабріс Грегорутті – диригент і композитор, а з 2003 року - музичний керівник хору і оркестру собору Ла-Трініте (св.Трійці) у Парижі. Із цим колективом він часто виступає у Парижі, виконуючи ораторіальний і симфонічний репертуар: Реквієм В.А.Моцарта, «Страсті за Іоанном» Й.С.Баха, «Глорію» Ф.Пуленка, Месу і симфонії Л.Бетховена та інші твори. У 2005 році він нагороджений премією імені О.Мессіана за запис Реквієму Г.Форе і «рьох апокаліптичних візій» Ж.Кастереда.
    Із січня 2000 року Фабріс Грегорутті працює музичним інспектором Управління у культурних справах Парижа. Він також був художнім керівником фестивалю «Trinite Messiaen-2008», присвяченого 100-річчю від дня народження О.Мессіана, який у 1931-1992 роках був органістом собору La Trinite. Під керівництвом Ф.Грегорутті проходить фестиваль «Аспекти сучасної музики», а з 2007 року він - художній керівник фестивалю ArtenetrA королівського абатства Сель-сюр-Бель. У 1996-1999 роках він очолював консерваторію і керував оркестром м. Кан.
    Музичну освіту диригент здобув у Вищій національній музичній консерваторії Парижа (клас Ж.Кастереда), яку закінчив у 1985 році, отримавши першу премію з музичного аналізу. У 1991-1994 роках продовжив навчання, як диригент, у Московській консерваторії імені П.І.Чайковського (клас Л.Ніколаєва).
    Композиторська творчість Ф.Грегорутті зосереджена в галузі духовної музики, його твори виконують хор і оркестр собору Ла-Трініте.
    У 2003 році він диригував оркестром Львівської філармонії. З 2010 року Фабриса Грегорутті регулярно запрошують керувати Національним симфонічним оркестром України.

 
Розробка сайту: LineCore