eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

ОЛЕКСІЙ ГРИНЮК- фортепіано
ОЛЕКСІЙ ГРИНЮК

     Олексій Гринюк народився в Києві. Навчався у Київській середній спеціальній музичній школі iмені М.В.Лисенка (клас Наталії Гриднєвої), Національній музичній академії України імені П.І.Чайковського (клас професора Валерія Козлова) та Королівській академії музики в Лондоні (клас професора Хеміша Мілна).
     Після перемоги у тринадцять років на Міжнародному конкурсі імені С.Дягілєва в Москві (перша премія) молодий піаніст досягнув численних успіхів на міжнародних конкурсах піаністів, серед них - перші місця на конкурсі пам’яті Володимира Горовиця в Києві та конкурсi піаністів у Шанхаї.
     Нині Олексій проживає у Лондоні. Його концерти проходять у найвідоміших залах світу, серед яких Wigmore Hall і South Bank Centre у Лондоні, Salle Cortot і Salle Gaveau в Парижі, Великий зал Московської консерваторії та інші відомі концертні сцени Європи, Америки, Африки і Азії. Нещодавно, після успішного виступу у концертній залі музею Метрополітен в Нью-Йорку, Oлексій відразу був повторно запрошений з концертом у рамках престижного фортепіанного абонемента.
     Піаніст брав участь у численних відомих міжнародних фестивалях: “Cervantino” у Мексиці, Фестиваль Шопена у Польщі, “Кремль музичний” у Москві, “Musica Sacra” у Нідерландах, у Давосі (Швейцарія), Newport Music Festval у США, “West Cork” в Ірландії, Міжнародному фортепіанному фестивалі у Нью-Йорку. Його виступи транслювалися на BBC Radio 3, Hessicher Rundfunk (Франкфурт), Bayerischer Rundfunk, KRO4 Hilversum, Radio France, a також на українському, литовському, китайському та російському телебаченні. У минулому сезоні виступ Олексія Гринюка з Брайтонським філармонічним оркестром під керівництвом Баррі Вордсвортa рецензенти відзначили як "незабутнє трактування Рапсодії Рахманінова на тему Паганіні, яке навіть сам композитор, безсумнівно, гідно б оцінив" (видання "Worthing Herald").

Відгуки преси
"... Піднесенe, аж захоплює дух, виконання ... Здавалося, що відродився молодий Горовиць" (журнал “Pianoworld ", Амстердам)

     "Дивовижна індивідуальність…, майстер особливого, прозорогo туше і абсолютно трансцендентної віртуозності" ("Le Figaro", Париж)

     “Вражаюча технічна досконалість і музикальність найвищого ґатунку”
    ("Музичнa думка”, Лондон)

     "...переповнений божественної чистоти..., він захопив слухачів глибокою музикальністю..., кришталево чистим звуком..., велично структурованим виконанням" (журнал “Шопен”, Токіо)

 
Розробка сайту: LineCore