eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

АНДРІЙ ІЛЬКІВ - труба
 Андрій Ільків

     Андрій Ільків народився у місті Шумськ на Тернопільщині, в сім'ї музикантів.
    З семи років почав навчатися грі на фортепіано, з десяти - на трубі. Професійну музичну освіту отримав у музичних училищах міст Рівного і Хмельницького у Андрія Кібіти і Романа Андросюка, а також Національній музичній академії України імені П.І.Чайковського в класі заслуженого артиста України Олександра Чуприни.
    Має багато перемог у національних і міжнародних конкурсах і фестивалях. У складі брасс-квінтету Ukrainian brass отримав почесне звання "Перший талант світу" від Товариства любителів музики м.Тулузи, Франція, (1995р.).
    Понад 15 років працює солістом Національного будинку органної та камерної музики України та художнім керівником і "першою трубою" ансамблю мідних духових "Київ-брасс".
    Труба Андрія Ільківа звучала на відкритті відновлених Михайлівського Золотоверхого собору і Золотих воріт у Києві, форумах Корпусу Миру, дипломатичних прийомах Президента України, благодійних акціях тощо.
    Його неодноразово запрошували Національну оперу України, де він грав першу трубу в провідних виставах ("Лускунчик", "Спляча красуня" Чайковського, "Фауст" Гуно та інших).
    Андрій Ільків виступав перед слухачами Німеччини, Франції, Великобританії, Італії, Іспанії, Польщі, Сербії, Білорусії, Китаю у відомих залах: Куін Елізабет Холл в Лондоні, Філармонії м.Бєлграда, Палаці республіки та органному залі в м.Мінську та інших.
    Майже 10 років Андрій Ільків – соліст і лідер групи мідних духових всесвітньо відомого симфонічного оркестру "Філармонія Націй", (заснованого Леонардом Бернстайном), під керуванням професора Юстуса Франца. Із цим колективом, який об'єднує музикантів-професіоналів із різних країн, Андрій Ільків виступав у Концерт-Хауз в Берліні, Концерт-Гебау в Амстердамі, Мюнхенській філармонії, Альта Опера у Франкфурті та інших, виконуючи Другий Бранденбурзький концерт Баха, концерти Генделя, Марчело, Телемана, Гайдна, Шостаковича.
    Він виконував соло у симфоніях Брукнера, Малєра, Чайковського, Шостаковича; творах Генделя, Баха, Равеля, Римського-Корсакова та багатьох інших.
    Андрій Ільків працював із відомими диригентами: Юстусом Францем, В'ячеславом Редею, Ігорем Блажковим, Джуліаном Галант, Олександром Сладковським, Валерієм Матюхіним, Володимиром Кожухарем, Юрієм Янком, Віктором Плоскіною, Святославом Литвиненком, Віктором Іконником, Романом Кофманом, Ігорем Андрієвським, Петром Товстухою та іншими.
    З 2000 року А.Ільків співпрацює з компанією "Джаз-клуб" - офіційним представником корпорації YAMAHA в Україні.
    За підтримки "Джаз-клубу" відбувалися концерти "Київ-брассу", присвячені Луїсу Армстронгу, Джоржу Гершвіну, Їсааку Дунаєвському; унікальні авторські проекти Андрія Ільківа "Її Високість труба запрошує" і Вечір пам'яті Тимофія Докшицера; концерти "Київ-брасс" із трубачем легендарного "Canadian Brass" Фредом Міллсом.
     Окрім виконавської діяльності Андрій Ільків проводить майстер-класи в багатьох містах України, Італії, Франції, Німеччини. Часто буває членом жюрі всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів.
    Понад вісім років за запрошенням кафедри духових інструментів А.Ільків викладав клас труби і ансамблю у Національній музичній академії імені П.І.Чайковського.
    Андрій Ільків зробив велику кількість фондових записів для Національної радіокомпанії України з фортепіано, камерним оркестром, оркестром народної і популярної музики, а також із квінтетом "Київ-брасс".
    У серпні 2009 року Андрію Ільківу присвоєно почесне звання «Заслужений артист України».

 
Розробка сайту: LineCore