eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

ПАВЛО КАЧНОВ - фортепіано
 ПАВЛО КАЧНОВ

    Павло Качнов - піаніст, який зробив свої перші кроки в музиці в Києві у професорів І.Баринової, Б.Федорова і Б.Архімовіча, але згодом переїхав до Відня для продовження музичної освіти у Віденському Університеті музики в класі прославленого піаніста і професора Олега Майзенберга. Після закінчення університету продовжив удосконалювати майстерність у професора Альберта Мамрієва.
    Він - лауреат численних міжнародних музичних конкурсів, постійний учасник європейських музичних фестивалів, таких як «Класика на Дунаї», Музичний фестиваль музики в Орбетелло (Італія), Фестиваль класичної музики в Лафніце і Фестиваль Ліста в Райдінгу (Австрія). Після виконання складного твору «Malediction» Ф. Ліста на фестивалі Ліста в 2019 році зірка Віденської опери Херберт Ліпперт в інтерв'ю австрійському телебаченню сказав такі слова: «Я знаю цього піаніста, і це щось неймовірне».
    Павло виступав з концертами в Австрії, Польщі, Болгарії, Туреччині, Сербії, Угорщині, Німеччині, Швейцарії, Італії, Франції, Іспанії, Португалії, Кореї, Мексиці, Росії, Україні, Молдавії. Йому аплодували Віденський Мюзікферайн, концертний зал австрійського радіо ORF, Аудіторіум Сарагоса, Театр Пікколо в Мілані, зал консерваторії Дж. Верді в Турині, Аудіторіум Сан Педро в Монтерреї, Концертний зал ім. Чайковського в Москві, Малий зал Санкт-Петербурзької філармонії, Філармонія в Лодзі, Театр Опери та Балету в Мерсинi, театр Хальберштадт та театр Вернигероди в Німеччині, Зал Болгарського національного радіо, театр Опери і Балету в Старій Загорі та інші.
    Співпрацював з Красимірою Стояновою, Павлом Верніковим, Моні Овадією, диригентами: Марком Георгом, Еріхом Біндером, Овідіу Баланом, Францем Антоном Крагером, Крістіаном Фітцнером, Йоханнесом Рігером, Кирилом Карабіцем, Володимиром Сіренком, Хіромі Сакагучі, оркестрами Сан-Ремо, оркестром Болеарских островів, симфонічним оркестром Мехіко, оркестром Ліст-фестивалю в Райдінгу, оркестром Вернигероди та іншими.
    У жовтні 2018 він записав CD-диск з творами Ф.Ліста, який двічі транслювало австрійське радіо ORF. У 27 років Павло вже отримав статус професора у Віденської Прайнер Консерваторії.
    У 2017 році Павло відкрив власний Міжнародний фортепіанний конкурс у Києві.

 
Розробка сайту: LineCore