eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

АРТУР КАГАНОВСЬКИЙ - скрипка
АРТУР КАГАНОВСЬКИЙ

    Артур Кагановський - один з кращих скрипалів нашого часу. За останні 24 роки він постійно захоплював слухачів своїм унікальним і багатим звуком, чудовою музикальністю і вишуканими інтерпретаціями, які неодноразово порівнювали з інтерпретаціями скрипалів золотого століття. Під керівництвом знаменитого Ісаака Стерна, він швидко зарекомендував себе провідною особистістю в світі скрипкового мистецтва.
    Він переможець Міжнародного конкурсу скрипалів Уолдо де Майо, лауреат престижних премій Фріца Крейслера, Х. Гілберта і Джозефа Фукса, випускник Джульярдської школи . Він навчався у Масао Кавасакі, Льюїса Каплана і Григорія Калиновського. Він також навчався і виступав із Пінхасом Цукерманом, із Захаром Броном, в майстер-классах камерної музики Йосипа Сільверстейна і Майкла Трі в Оттаві (Канада).
    Музикант дебютував у Карнегі-Холі в 2007 році із членами Нью-Йоркської філармонії та Оркестром Метрополітен-опера під керівництвом Девіда Гілберта. Гастролював у США, Європі та Китаї з Джуліард Оркестром, а під час столітнього ювілею Д.Шостаковича провів серію концертів, присвячених композитору.
    Найближчі виступи включають концерти з Філармонічним оркестром Клужа і Камерним оркестром Клужа в Румунії, виконання скрипкового концерту П.Чайковського з оркестром Тираспільської національної філармонії, а також виконання і запис Скрипкових концертів Й.Брамса і П.Чайковського з Національним заслуженим академічним симфонічним оркестром України - диригент Філіп Грінберг.
    Крім інтенсивної виконавської діяльності Артур Кагановський - член журі Музичного фестивалю в Харрисбурзі (штат Пенсільванія), який організує Фонд і Артестичні ініціативи Борхеса, а також веде одну з кращих приватних навчальних студій у Нью-Йорку.

 
Розробка сайту: LineCore