eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

ЯН КАЛІНОВСЬКИЙ - віолончель (Польща)
 Ян Каліновський

     Ян Каліновський навчався в Академії музики у Кракові, в Ecole Normale de Musique de Paris "Alfred Cortot" у Парижі та Державній Вищій школі музики у Штутгарті під керівництвом професорів Вітольда Германа, Поля Жульєна та Пітера Бака. Він брав участь у майстер-класах Девіда Герінгаса, Івана Монігетті та Арто Нораса.
    Він почав співпрацювати з піаністом Мареком Шлезером в 2001 році. З того часу вони виступають в Польщі та за кордоном, як Cracow Duo.
    Ян Калиновський записувався на радіо і телебаченні, а також у відомих музичних студіях звукозапису DUX Recording Producent and Warner Classics. Він записав твори для фортепіано і віолончелі Олександра Тансмана у 2009 році із піаністом Мареком Шлезером, і нагороджений La Clef de ResMusica. У листопаді 2018 року останній альбом Яна Каліновського Досвід Польської Музики, записаний із Мареком Шлезером та Сінфоніеттою Краковія під керівництвом Юрека Дибала, був опублікований компанією Warner Classics.
    Ян Калиновський - доцент музичної академії у Кракові, де у 2015 році отримав докторантуру на кафедрі інструментальної музики. Він керував курсами в рамках міжнародної програми академічного обміну (Брем, Карлсруе, Братислава, Мангейм, Фермо та Тбілісі).
    Він грає на віолончелі виготовленій Войцехом Топою у 2015 році.

 
Розробка сайту: LineCore