eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

МАРКО КОМОНЬКО - скрипка
МАРКО КОМОНЬКО

     Марко Комонько народився в 1975 році у Львові в родині музикантів. З шести років почав навчатись грі на скрипці у свого батька. Згодом фахову освіту здобув у провідних педагогів Центральної музичної школи при Московській консерваторії імені П. Чайковського: Світлани Безродної, Зої Махтіної, Маї Глезарової. В рамках Міжнародної благодійної програми «Нові імена» активно концертує країнами Європи, в Росії, Україні, Японії. Першу вагому перемогу здобув на Міжнародному юнацькому конкурсі скрипалів імені П.І.Чайковського (1992). Отримує премію та стає стипендіатом Фонду імені Ю. І. Янкелевича як один з найталановитіших учнів-«онуків» плеяди вихованців видатного педагога Юрія Янкелевича, про що говориться в книзі «Педагогическое наследие» Ю. І. Янкелевича, (вид.1993р.).
    Після закінчення школи продовжив навчання у Великобританії в Лондонському Королівському музичному коледжі у професора Фелікса Андрієвського (1994-1999рр..) та блискуче завершив скрипкові студії в Німеччині (Кельн) у видатного скрипаля сучасності Віктора Трет’якова. Постійно концертує, отримує різні нагороди та найвагоміша на одному з найпрестижніших сучасних конкурсів- звання лауреата другої премії Міжнародного конкурсу скрипалів ім. Георга Куленкапфа (Кельн, 1993).
    Живучи в Європі, скрипаль навідується до рідного Львова, виступає із симфонічним оркестром (диригенти Р.Сімович, І.Юзюк, П.Сондецкіс, Т.Кучер та інші) та «Віртуозами Львова» під орудою С. Бурка. Тривалий час його запрошують в якості соліста грати із симфонічним оркестром Національної філармонії України (диригенти В.Дядюра, Р.Кофман).
    З 2004 року Марко Комонько проживає в Південній Кореї, працює концертмейстером різних оркестрів та виграє конкурс на посаду концертмейстера Сеульського симфонічного оркестру (який входить до вісімки найкращих оркестрів світу) при цьому виступає як соліст, ансамбліст, записується на радіо і телебаченні. В його репертуарі - твори композиторів різних епох та стилів в тому числі і українських композиторів.
    З 2014 року Марко Комонько працює солістом Львівської обласної філармонії.

 
Розробка сайту: LineCore