eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

КОСТРИЦЬКИЙ ЄВГЕН - скрипка
КОСТРИЦЬКИЙ ЄВГЕН

    Кострицький Євген Валерійович народився 1 грудня 1980 року у місті Києві. У віці 8 років почав навчатися грі на скрипці. У 1992 році був зарахований у четвертий клас Київської середньої спеціальної музичної школи ім. М.В. Лисенка. Закінчив із відмінністю КССМШ ім. Лисенка і Hаціональну Музичну Академію України ім. П. І. Чайковського у класі педагога, Заслуженої артистки України, доцента Рівняк Ярослави Григорівни. У 2007 році закінчив аспірантуру в класі професора Богодара Которовича.
    У 2003 Євген виграв стипендію і вступив до аспірантури Лондонської школи музики і драми Гуілдхол (Guildhall School of Music & Drama) у клас професора Криштофа Сметани. Закінчивши з відмінністю аспірантуру й одержавши ступінь Магістра, з 2005 року проходить курс камерної музики й у даний момент є одним із перших студентів, номінованих школою Гуілдхол на змагання у 2006/07 році на здобуття нового вищого диплома виконавця-соліста Гуілдхол (Guildhall Artist Diploma). З 2005 року займається у класі професора Девіда Такено.
    Євген - лауреат престижних міжнародних конкурсів. У травні 1997 року брав участь у Міжнародному конкурсі музикантів-виконавців ім. П'єра Лантьє в м.Парижі, де став лауреатом першої премії. У травні 1998 року брав участь у VI Міжнародному конкурсі камерної музики ім. Петера Коньовича в м.Бєлграді, Югославія, де став лауреатом першої премії. У 2001 одержав спеціальний приз на конкурсі ім. Я.Хейфеца у Санкт-Петербурзі. Брав участь у найбільших міжнародних фестивалях у Німеччині, Польщі і США. Удосконалювався на майстер-класах із такими всесвітньо відомими педагогами як Олег Криса, Марія Тампере-Безродна, Марко Лакирович, Люіс Каплан, Зві Зайтлін, Борис Гарлицький, Михайло Копельман і іншими. Гастролював у багатьох країнах Європи й у США. Регулярно виступає в Україні з Дніпропетровським камерним оркестром "Пори Року" під керівництвом Заслуженого діяча мистецтв України Дмитра Логвіна.У листопаді 2005 року став володарем призу англійської компанії Слоугтер і Мэй (Slaughter & May) "Музикант року". У вересні 2007 року Євген був запрошений виступити у декількох концертах у складі Лондонського Симфонічного Оркестру під керівництвом Валерія Гергієва і Сера Коліна Дэйвіса.

 
Розробка сайту: LineCore