eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

ПАВЕЛ КОТЛА
ПАВЕЛ КОТЛА

    Навчався на факультеті симфонічного диригування Варшавського університету ім. Фридерика Шопена у класі професора Ришарда Дудека і професора Богуслава Модея. Післядипломний курс у галузі музикознавства і практики музичного виконання закінчив в Оксфордському університеті. Свої знання Павел Котла поглиблював на курсах музики у Відні, Сієні, Інсбруку і Бресаноні у фінського професора Йорми Панули. Вже декілька років Котла мешкає у Лондоні, де працює диригентом Лондонського симфонічного оркестру. Павел Котла співпрацював з найвідомішими диригентами, серед яких: Сер Колін Девіс, Сер Саймон Реттл, Сер Невіл Маррінер, Юрій Темірканов, Ендрю Паррот.
    З 1996 по 1998 рік він був артистичним директором Симфонічного оркестру в Оксфорді та у Філармонії Оксфордського університету. Протягом 1997-1998 років працював артистичним директором Гілдхоллської школи музики та театру у Лондоні, тісно співпрацюючи з оперним факультетом. З 1998 року, протягом п’яти років, асистентував маестро Берлінського філармонічного оркестру. Його артистичні інтереси, окрім опери, сучасної музики та класичного репертуару, також охоплює середньовічну музику. У 1995 році у 300-ту річницю з дня смерті Генрі Перселла Павел Котла організував і провів у Варшаві концерт Польського оркестру барокових інструментів « Arte dei Suonatori» (вперше у повному складі). Окрім Великобританії та Польщі диригував у Швеції, Німеччині, Чехії, Австрії, Росії та Бразилії, з «Orquestra Sinfonica Municipal de Sao Paulo», «Drottningholm Barockensemble», «City of Birmingham Symphony Orchestra», «Birmingham Contemporary Music Group», «King’s Chamber Orchestra» та одним із провідних оркестрів Європи «London Mozart Players». У квітні 2009 року в якості першого польського диригента свого покоління виступив з оркестром філармонії ім. Дмитра Шостаковича у Санкт-Петербурзі, нещодавно визнаним пресою одним з найкращих оркестрів світу.
    У березні 2008 року Павел Котла виступив з Молодіжним оркестром Європейського Союзу (EUYO) на концерті, який відкрив церемонію святкування 50-річчя парламенту Європейського Союзу. Він став першим поляком, який керував Молодіжним оркестром Європейського Союзу поряд із такими маестро, як Леонард Бернстайн, Клаудіо Аббадо і Герберт фон Караян.

 
Розробка сайту: LineCore