eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

ПАВЕЛ КОТЛА
ПАВЕЛ КОТЛА

    Павел Котла навчався диригуванню у Рішарда Дудека і Богуслава Мадея в Академії музики імені Шопена у Варшаві та в Академії Кіджіана в Сієні (Італія). Під керівництвом Ендрю Парроттома закінчив аспірантуру як музикознавець і виконавець в Оксфордському університеті. Крім того, він брав участь у майстер-класах у Відні, Інсбруці, Брессаноні та у відомого фінського професора Йормі Панулі.
    Як асистент, він працював з такими диригентами, як сер Саймон Раттл, Валерій Гергієв, сер Колін Девіс, сер Невіл Маррінер та Юрій Темірканов.
    Він виступав в Австрії, Білорусі, Бельгії, Бразилії, Чехії, Франції, Грузії, Німеччині, Молдові, Монако, Польщі, Росії, Словаччині, Іспанії, Швеції, Україні та Великій Британії, у відомих концертних залах, таких як Королівський Альберт-Хол, Королівський фестивальний зал, Зал Барбікан у Лондоні, Національна опера України, Берлінська філармонія, Королівська опера в Мадриді, Бервальдхаллен у Стокгольмі, Опера в Сан-Паулу та Великий зал Санкт-Петербурзької філармонії.
    Диригував Лондонським симфонічним оркестром, Муніципальним симфонічним оркестром Сан-Паулу, Оркестром Національної філармонії Грузії, Філармонічним оркестром Монте-Карло, Симфонічним оркестром Бірмінгема, Сучасним музичним колективом Бірмінгема, Національним симфонічним оркестром України, Національним камерним оркестром Грузії - Грузинська латина, Оркестром Державної філармонії Білорусі та колективом «Лондонські виконавці Моцарта».
    Він співпрацював із кафедрою оперної студії у музичній школі Гілдхолл в Лондоні. Диригував студентськими оркестрами у Лондоні, Варшаві, Познані, Катовіце, Щецині, Кишиневі та Тбілісі, а також проводив майстер-класи в музичних академіях у Бидгощі та Варшаві (Польща).
    У квітні 2004 року Павел Котла отримав медаль Польської асоціації хорів та оркестрів. У 2008 році він відкривав святкування 50-річчя Європейського Союзу разом із Молодіжним оркестром Європейського Союзу (EUYO) і став першим польським диригентом, який диригував цим відомим оркестром. У січні 2016 року Західнопоморський регіон Польщі вручив йому найдавнішу польську регіональну відзнаку - Золоту Почесну медаль Західнопоморського Грифона.
    У 2005-2006 роках він був художнім керівником Симфонічного оркестру міста Плоцька, а в 2016-2017 роках - Підлісської опери і філармонії,членом журі таких конкурсів, як Польський національний конкурс молодих диригентів у Білостоці, Міжнародний конкурс диригентів в Радомі та Конкурс «Молодий музикант року Євробачення» у 2016 році. У співпраці з Міністерством закордонних справ Польщі він також активно працює у сфері польської культурної дипломатії у країнах Східного партнерства (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова, Україна).
    У вересні цього року призначений головним запрошеним-диригентом Нижньосілезької філармонії, а також він - директор і засновник нового Бескідського класичного фестивалю "Класика Каватіна" в Польщі.

 
Розробка сайту: LineCore