eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

ПАВЕЛ КОТЛА
ПАВЕЛ КОТЛА

    Павел Котла народився в Щецині /Польща/, закінчив середню музичну школу у Познані та навчався диригуванню у Рішарда Дудека і Богуслава Мадея в Академії музики Шопена у Варшаві та в Академії Чіґіана в Сієні. Під керівництвом Ендрю Парроттома він закінчив аспірантуру як музикознавець і виконавець в Оксфордському університеті. Крім того, він брав участь у майстер-класах у Відні, Інсбруку, Брессаноне та у легендарного фінського професора Йормі Панулі.
    Як асистент, він працював з такими диригентами, як сер Саймон Раттл, Валерій Гергієв та сер Колін Девіс (який написав що «Павел Котла має значний талант як диригент. Я б із задоволенням рекомендував його всім»), сер Невіл Маррінер та Юрій Темірканов. Він виступав в Австрії, Білорусі, Бельгії, Бразилії, Чехії, Франції, Грузії, Німеччині, Молдові, Монако, Польщі, Росії, Словаччині, Іспанії, Швеції, Україні та Великобританії, у відомих концертних залах, як Королівський Альберт Хол, Королівський фестивальний зал та Зал Барбікан у Лондоні, Національна опера України, Берлінська філармонія, Королівська опера в Мадриді, Бервальдхаллен у Стокгольмі, Опера в Сан-Паулу та Великий зал Петербурзької філармонії. Диригував Лондонським симфонічним оркестром, Муніципальним симфонічним оркестром Сан Пауло, Оркестром Національної філармонії Грузії, Drottningholm Barockensemble, Філармонічним оркестром Монте-Карло, Симфонічним оркестром міста Бірмінгема, Сучасним музичним колективом Бірмінгем, Національним симфонічним оркестром України, Національним камерним оркестром Грузії - Грузинською Сінфоніеттою, Оркестром Державної філармонії Білорусі та колективом «Лондонські виконавці Моцарта». Престижна Лондонська газета «Санді Таймс» (Sunday Times) писала про його концерт у Королівському фестивальному залі: "Це був ненавмисний урок диригування. Його чисто фізична сила, у віці 39 років, здавалося, передається безпосередньо музикантам ... Диригування - це загадкове мистецтво але, очевидно, також бере участь і фізична сила ". Він був першим польським диригентом свого покоління, який виступав з одним з найкращих оркестрів світу - Оркестром Петербурзької філармонії. У Польщі він виступав майже з усіма польськими філармонічними оркестрами: «Сінфонія Варсовія», оркестром Бетховена, Оркестром Національної філармонії у Варшаві, Балтійським оркестром «Неополіс», Камерним оркестром Ельблога, Торунським симфонічним оркестром, Камерним оркестром міста Радом, Оркестром Опери в Замку в Щецині та Варшавською камерною оперою . Він записувався разом з Оркестром Польського радіо у Варшаві та Симфонічним оркестром Польського Національного радіо у Катовіце.
    Він співпрацював із кафедрою оперних студій у музичній школі Гілдхолл в Лондоні. Диригував також студентськими оркестрами у Лондоні, Варшаві, Познані, Катовіце, Щецині, Кишиневі та Тбілісі. Він проводив майстер-класи в музичних академіях у Бидгощі та Варшаві в Польщі.
    У квітні 2004 року він отримав медаль Польської асоціації хорів та оркестрів. У січні 2016 року Західнопоморський регіон Польщі вручив йому найдавнішу польську регіональну відзнаку - Золоту Почесну медаль Західнопоморського Грифона. У 2008 році він відкрив святкування 50-річчя Європейського Союзу разом із Молодіжним оркестром Європейського Союзу (EUYO) і став першим польським диригентом, який диригував цим видатним оркестром.
    Він був засновником і першим мистецьким керівником оркестру «Я, КУЛЬТУРА» - найзначнішого успіху культурної програми польського головування в Європейському Союзі. Із цим оркестром він провів гастролі в найпрестижніших концертних залах 7 європейських столиць під патронатом Президента Республіки Польща та виступив на гала-концерті у Національній філармонії у Варшаві 11 листопада 2011 року - Польського національного Дня на честь року президентства.
    У 2005-2006 роках він був художнім керівником Симфонічного оркестру міста Плоцька, а в 2016-2017 роках - Підлісської опери і філармонії. Він був членом журі таких конкурсів, як Польський національний конкурс молодих диригентів у Білостоці, Міжнародний конкурс диригентів в Радомі та Конкурс «Молодий музикант року Євробачення» у 2016 році. У співпраці з Міністерством закордонних справ Польщі він також активно працює у сфері польської культурної дипломатії у країнах Східного партнерства (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова, Україна).
    У вересні цього року він призначений головним гостем-диригентом Нижньосілезької філармонії, а також він - директор і засновник нового Бескідського класичного фестивалю "Класика Каватіна" в Польщі.

 
Розробка сайту: LineCore