eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

ЄВГЕН ЛЕВКУЛИЧ - фортепіано
 Євген Левкулич

     Народився 27 березня 1991 року. Рано розпочав займатись музикою. У 2005 році закінчив художнє та музичне відділення Дитячої школи мистецтв. Наступного року вступив до Луганського обласного коледжу культури і мистецтв, де навчався в класі старшого викладача Наталії Іванової. У 2010 році вступив до Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського. Під керівництвом доцента, кандидата педагогічних наук Елеонори Ткач виявив себе як активна творча особистість і талановитий молодий музикант. У 2015 році з відзнакою закінчив Національну музичну академію України імені П.І.Чайковського та вступив до аспірантури (науковий керівник – доктор філософських наук, професор Тетяна Гуменюк).
    Він - активний учасник різних творчих заходів, неодноразово брав участь у міжнародних конкурсах і майстер-класах (Я.Касман, Ю.Кот, А.Катц, Г.Гордон, О.Стародубровський, В.Птушкін, Т.Вєркіна та ін.), а також веде активну концертну діяльність. З 2012 року, як соліст, виступав у концертах Міжнародного об’єднання «Art and Education in the XXI Century» в Італії, Австрії, Фінляндії, Португалії, Словаччині, Китаї, Білорусі та містах України. Брав участь у Міжнародному фестивалі «Хмельницький камер фест» (м. Хмельницький, Україна) та фестивалі «Гольфстрім» (м. Київ, Україна).
    З 2015 року займається дослідженням і активною популяризацією творчості Сергія Борткевича. Неодноразово давав сольні концерти за творами композитора в Україні та за кордоном. В 2016 році із доповідями, присвяченими творчій особистості Борткевича, виступав на Міжнародних молодіжних науково-практичних конференціях в Україні та за кордоном. У грудні минулого року із Темуром Якубовим, Інною Калугіною та Іриною Ушаньовою зробив записи вокальних і скрипкових творів Борткевича для телеканалу "Культура" Національної телекомпанії України.
    У співпраці з Темуром Якубовим був засновником і організатором Міжнародного музичного проекту «Борткевич в Україні», який проводився в Києві у березні 2017 року.

 
Розробка сайту: LineCore