eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

Марія Меєрович - фортепіано, Бельгія
Марія Меєрович

     Марія Меєрович народилася в м. Санкт-Петербург. Закінчила музичне училище по класу фортепіано при Санкт-Петербурзькій державній консерваторії імені М.А.Римського-Корсакова (клас М.І.Лебедь), Санкт-Петербурзьку державну консерваторію імені М.А. Римского-Корсакова (клас А.З.Угорського). У 1990 році після отримання стипендії фондів А.де Вріє та І.Менухіна переїхала до Бельгії і закінчила Королівську консерваторію Антверпена, після чого почала там працювати викладачем.
    Лауреат міжнародних конкурсів імені Дж.Б.Віотті (Італія, І премія) і Ч.Хеннена (Нідерланди, І премія). Брала участь у музичних фестивалях в Шлезвіг-Гольштейні і Бад-Кіссінгені (Німеччина), Екс-ан-Провансі і Бове (Франція), в Ньюпорті (США), а також у фестивалях М. Аргеріх в Беппу (Японія) і Лугано (Швейцарія).
    Виступала в амстердамському Концертгебау, паризькому Театрі Єлисейських Полів, токійському Опера-сіті-холі, Муніципальному театрі Ріо-де-Жанейро, Національному центрі виконавських мистецтв у Пекіні, Малому залі Санкт-Петербурзької академічної філармонії імені Д.Д. Шостаковича з відомими колективами: Лондонський філармонійний оркестр, Оркестр Софійської філармонії, Англійський камерний оркестр, Новосибірський симфонічний оркестр, Штутгартський камерний оркестр, Тайванський національний симфонічний оркестр.
    Серед партнерів по сцені – М.Венгеров, В.Рєпін, П.Цукерман, Д.Шварцберг, Д.Кашімото, С.Накаряков.

 
Розробка сайту: LineCore