eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

МИХАЙЛО МОРОЗ - диригент
МИХАЙЛО МОРОЗ

     Закінчив Київську державну консерваторію імені П.Чайковського як хоровий диригент (1981, клас професора Михайла Кречка) та як диригент оперно-симфонічного оркестру (1988, клас професора Романа Кофмана). Працював диригентом філармонічних оркестрів у Хабаровську та Запоріжжі.
    Від 1994 – диригент Київського муніципального академічного театру опери та балету для дітей і юнацтва. У репертуарі театру диригує оперними («Казка про царя Салтана», «Кощій безсмертний», «Моцарт і Сальєрі» М.Римського-Корсакова, «Іоланта» П.Чайковського, «Дитя і чари» М.Равеля), балетними вистави («Панночка і Хуліган» на музику Д.Шостаковича, «Шопеніана», «Кармен-сюїта» Ж.Бізе-Р.Щедріна, «Болеро» М.Равеля, «Горбоконик» Р.Щедріна), вокально-симфонічними творами - «Реквієм» В.А.Моцарта, «Стабат Матер» Дж.Россіні та ін. Диригент-постановник опер «Івасик Телесик, або Пастка для Відьми» І.Щербакова, «Історія Кая та Герди» С.Баневича, «Реквієму» А.Шнітке, диригент опери «Кармен» Ж.Бізе (україно-нідерландський проект).
    У репертуарі також опери «Ріголетто» та «Травіата» Дж.Верді, «Карміна Бурана» К.Орфа, «Стабат Матер» К.Шимановського, шедеври симфонізму Г.Генделя, Й.Гайдна, Л.Бетховена, Ф.Шуберта, К.М.Вебера, Ф.Мендельсона, Й.Брамса, Й.Штрауса, І.Стравінського, Ц.Франка, Б.Бріттена.
    Диригував виставами та концертами на Міжнародних музичних фестивалях у Москві, Іспанії, Нідерландах та Бельгії. Від 1991 веде викладацьку роботу у Київському державному музичному училищі імені Р.Глієра та Київській середній спеціалізованій музичній школі імені М.Лисенка.

 
Розробка сайту: LineCore